فهرست
کاروالیو : فالکائو مهره گمشده رئال مادرید است / مثلث او با کریس و بیل واقعا ترسناک است
کاروالیو : فالکائو مهره گمشده رئال مادرید است / مثلث او با کریس و بیل واقعا ترسناک است

کاروالیو : فالکائو مهره گمشده رئال مادرید است / مثلث او با کریس و بیل واقعا ترسناک است

آی اسپورت - ریکاردو کاروالیو ستاره سابق چلسی و رئال مادرید درسال های انتهایی فوتبال خود قرار دارد و این روزها در موناکو مشغول به بازی است . او فصل گذشته از رئال به موناکو منتقل شد و یک فصل همبازی رادامل فالکائو مهمترین گزینه رئال برای خط حمله در فصل جاری بود. مصاحبه روزنامه AS با کاروالیو را اینجا بخوانید :
شما همبازی فالکائو در موناکو بوده اید. نظر شما در مورد فالکائو چیست ؟

همانطور که می دانید فالکائو از آن جمله بازیکنانی است که همیشه برای یک چالش جدید آماده است. او بازیکنی رقابت طلب است . مسلما کریستیانو بهترین بازیکن و حرفه ای ترین فوتبالیست دنیاست.
اگر بخواهم بازیکنی را در نزدیکی های او معرفی کنم بدون شک از فالکائو بالاتر از مابقی بازیکنان نام می برم. رادامل بازیکن سختکوشی است که هنوز آینده درخشانی را برای او متصورم.

فصل جاری او را در مادرید می بینید ؟

فوق العاده خواهد بود.کریس ، بیل و فالکائو مثلث مرگباری را خواهند ساخت. بهترین مثلث تهاجمی دنیا.واقعا از هر نظر ترسناک هستند. هرچند برای ما که در موناکو بازی می کنیم اینکه او کنار ما باقی بماند بهتر است.

برای بازی در رئال بازیکن مناسبی است ؟

به اعتقاد من فالکائو همان مهره گمشده خط حمله رئال است. با او خط آتش رئال کامل می شود. گفتم که با رونالدو و بیل مثلت ترسناکی را می سازند.

حضور شما در موناکو هم  بسیار خوب بود. بیشترین دقایق حضور در موناکو و دومین بازیکن از این لحاظ در لیگ فرانسه از آن شما شد...

معتقدم که فصل گذشته در فرم خوبی قرار داشتم . فصل آینده از این هم بهتر خواهم شد و موناکو هم جایگاه بهتری در جدول خواهد داشت.

از اینکه  بنتو شما را به برزیل نبرد شگفت زده نشدید؟

بله ؛ خیلی غم انگیز بود که به تیم ملی دعوت نشدم. حذف پرتغال نیز دردناکتر بود
  ۱  
آی اسپورت
2014-06-29 15:48:24
نظر دهید
۱ نظر
-
يكشنبه ۸ تیر ۱۳۹۳، ۲۰:۲۴
خطر خطر
مثلث نیمار سوارز مسی هم مخوف و وحشتناک هست
منتطرش باشید.په په باید از سوارز زامبی بترسد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر