فهرست
گزارش روز : آغاز مذاکرات رئال مادرید و موناکو در مورد فالکائو
گزارش روز : آغاز مذاکرات رئال مادرید و موناکو در مورد فالکائو

گزارش روز : آغاز مذاکرات رئال مادرید و موناکو در مورد فالکائو

آی اسپورت - مذاکرات برای جذب فالکائو بین رئال مادرید و موناکو در حال آغاز شدن است.هر چند که همه چیز در ابتدای راه خود قرار دارد اما علاقه قلبی فالکائو به رئال و آشکار کردن این علاقه در محافل عمومی می تواند همه چیز را به سرعت نهایی کند.

رئال با چراغ های خاموش پیش می رود تا این انتقال به یک انتقال گران برای این تیم تبدیل نشود و از طرفی باشگاه موناکو نیز می داند که فالکائو نهایتا قصد رفتن از این تیم را دارد و به نوعی مجبور به فروش این بازیکن است.

موناکو سال گذشته با قیمت 45 میلیون یورو فالکائو را از اتلتیکومادرید خریداری کرد. ال تیگره سالانه 14 میلیون یورو خالص از موناکو دریافت می کند .


سال گذشته و به محض این انتقال خیلی ها این فرضیه را مطرح کردند که در زمستان فالکائو به رئال ملحق خواهد شد. روابط صمیمانه فلورنتینو پرز با مالک مولتی میلیونر موناکو آقای دیمیتری ریبولوولف روس بر این شایعات قوت می بخشیدند.

در واقع اصل قضیه چیز دیگری بود. فالکائو از مالک موناکو این قول را گرفته بود که هر زمان باشگاه رئال خواهان او شد اجازه جدایی از موناکو و پیوستن به جمع کهکشانی ها را به وی بدهد وحالا زمان این کار رسیده است و این چیزی است که در آینده ای بسیار نزدیک اتفاق خواهد افتاد.

رئال علاقمند به جذب فالکائو است و مالک روس موناکو نیز اکی را داده است . فالکائو در آستانه محقق شدن رویایش قرار دارد . در طی سه هفته اخیر او چند پیشنهاد خوب از لیگ برتر را رد کرده است. پیشنهاداتی از منچستر یونایتد ، چلسی و تاتنهام.

تنها نگرانی رئال مادرید وضعیت مصدومیت فالکائو است. به همین منظور فیزیوتراپ مخصوص رونالدو که در طول جام جهانی در کنار او و در اردوی تیم پرتغال حضور داشت از طرف رئال مامور شد تا میزان آمادگی فالکائو را به باشگاه رئال گزارش دهد. نتیجه مثبت بود.

فالکائو تصمیم گرفت که تابستان را به تمرینات اختصاصی برای رسیدن به آمادگی مطلوب احتصاص دهد و به همین منظور از جام جهانی انصراف داد. او این روزها در سواحل ریو مشغول تمرینات سخت فیزیکی است.

جایی نزدیک به اردوی تیم ملی کشورش که هر از چند گاهی برای بالا بردن روحیه بازیکنان  به آنها سر می زند . او چند روز پیش صراختا به ملی پوشان کلمبیا گفته بود که در فصل آینده به رئال خواهم رفت.

امروز یکی از مسئولان کلمبیا اعلام کرد که اگر هواداران رئال از علاقه قلبی فالکائو به تیمشان خبر داشتند هرگز او را در دربی ال مادریلنیو هو نمی کردند.

در هر صورت روزهای آینده خبرهای خوشی برای هواداران رئال در راه است. همه چیز در نقطه شروع قرار دارد. شروعی که امیدوارکننده به نظر می رسد.

منبع : AS

     
آی اسپورت
2014-06-30 01:22:22
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر