فهرست
جو هارت ناامید از خداحافظی در اتحاد
جو هارت ناامید از خداحافظی در اتحاد

جو هارت ناامید از خداحافظی در اتحاد

آی اسپورت - دروازه‌بان ملی پوش انگلیسی، پذیرفته که دورانش در منچسترسیتی پایان یافته است. به گزارش ESPN به نقل از منابع نزدیک به جو هارت خبر داده است که این بازیکن ملی پوش به این نتیجه رسیده که دوران حضورش در منچسترسیتی به پایان رسیده و باید به فکر تیم دیگری در تابستان باشد.

جو هارت با حضور پپ گواردیولا در منچسترسیتی، جایگاهش را در این تیم از دست داد و سرمربی اسپانیایی براوو را به سیتی آورد. هارت هم مجبور شد به صورت قرضی در تابستان راهی تورینو شود. اما در حالی که قرارداد قرضی او تا پایان فصل با تورینو اعتبار دارد، اما هارت مطمئن است که دورانش در سیتی به پایان رسیده و در تابستان توسط سیتی فروخته خواهد شد.

البته تورینو مایل است تا همچنان هارت را درون دروازه خود داشته باشد ولی مدیر این تیم چندی پیش اعلام کرده بود که احتمالاً به دلیل حقوق بالای هارت و البته مبلغ درخواستی سیتی بابت فروش وی، امکان ادامه همکاری با این بازیکن کم است. در عین حال، پپ گواردیولا هم از شرایط دو دروازه بان تیمش در فصل جاری راضی نیست. گفته می شود قرارداد کابایرو تمدید نمی شود و در صورت ادامه روند ضعیف براوو، دروازه بان جدیدی، شماره یک سیتی را به تن خواهد کرد.

۱    
آی اسپورت
2017-01-18 10:49:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر