فهرست
استیلی: تا دو سه روز دیگر چند بازیکن می‌گیریم/ درباره من و پرسپولیس وزارت ورزش تصمیم می‌گیرد
استیلی: تا دو سه روز دیگر چند بازیکن می‌گیریم/ درباره من و پرسپولیس وزارت ورزش تصمیم می‌گیرد

استیلی: تا دو سه روز دیگر چند بازیکن می‌گیریم/ درباره من و پرسپولیس وزارت ورزش تصمیم می‌گیرد

آی اسپورت- حمید استیلی با وجود در اختیار گرفتن کلیه اختیارات باشگاه راه‌آهن، خیال ندارد صندلی‌اش را در هیات‌مدیره پرسپولیس رها کند. اما شاید اولتیماتوم امروز هیات‌مدیره او را مجبور کند که از یکی از شغل‌هایش بگذرد. این گفتگویی است با همه‌کاره باشگاه راه‌آهن در حال حاضر. کسی که حالا از ساختن «مکتب  راه‌آهن» صحبت می‌کند.

 

چه اتفاقی افتاد که با وجود حضور در هیات مدیره باشگاه پرسپولیس سرمربی راه‌آهن شدید؟!

همه می‌دانند که من چقدر به باشگاه پرسپولیس علاقه و ارادت دارم و بیشتر زمان عمرم را در عرصه‌های مختلف فوتبال در این تیم گذرانده‌ام. در مورد راه‌آهن چون این تیم در حال نابودی و منحل شدن بود و حتی این اواخر صحبت‌هایی مبنی بر سقوط این تیم به لیگ دسته یک شده بود، نمی‌خواستیم بلایی که سر پاس آمد بر سر این تیم 76 ساله پایتخت بیاید. بنابراین از دوستانم خواستم کمک کنند تا بتوانیم این تیم را بگیریم!

حضور شما در راه‌آهن تداخلی با کارهای شما در باشگاه پرسپولیس ندارد؟

البته جلسات هیات مدیره باشگاه پرسپولیس هفته‌ای یک مرتبه برگزار می‌شود و فکر نمی‌کنم که برای حضور در این جلسات مشکلی وجود داشته باشد. ضمن اینکه تصمیم‌گیری در این خصوص را به وزارت ورزش و جوانان واگذار می‌کنم. متاسفانه تیم راه‌آهن یکسری مشکلات و بدهی دارد که با صحبت‌هایی که با برخی مسوولان و نماینده دادستان انجام شد، کمک کردند تا این دوره انتقال صورت گیرد. در تیم راه‌آهن، اولویت من امور مربوط به سرمربیگری تیم است و هدفم این است که به باشگاه راه‌آهن و جوانانی که در رده‌های سنی مختلف این باشگاه بازی می‌کنند، خدمت کنم.

بدهی‌های باشگاه راه‌آهن چقدر است؟

در حال حاضر با توجه به بدهی‌هایی که باشگاه دارد و بازیکنان جدیدی که باید جذب کنیم، هزینه‌های ما بالا رفته است و امیدوارم با کمک دوستان، این موضوع نیز حل شود تا در رقابت‌های لیگ برتر چهاردهم حضور خوبی داشته باشیم.

چند درصد از بازیکنان فصل گذشته را حفظ می‌کنید؟

من دیروز در نخستین جلسه تمرین حضور پیدا کردم و چیزی که برای من مشخص شده این است که راه‌آهن بازیکنان خوبی دارد و از بازیکنان جوان باانگیزه‌ای نیز برخوردار است اما این تیم نیاز به تقویت دارد و باید چند بازیکن بزرگ نیز به راه‌آهن اضافه شوند.

در واقع تا سه روز آینده چند بازیکن خوب جذب خواهیم کرد که قطعا از طریق سایت باشگاه در این خصوص اطلاع‌رسانی خواهیم کرد، ضمن این‌که تا پایان هفته، کادر فنی تیم را نیز معرفی می‌کنیم.

شما جزو معدود نفراتی در فوتبال ایران هستید که در یک باشگاه هم سرمربی هستید و هم اختیار تام دارید، بنابراین هدف‌گذاری شما در باشگاه راه‌آهن چیست؟

در حال حاضر تنها چیزی که برای من اهمیت دارد، بحث آماده‌سازی تیم است چون ما حدود سه هفته از سایر تیم ها عقب تر هستیم که این موضوع کار ما را سخت تر می کند اما هدف گذاری ما پنج ساله بوده که تولید و پرورش بازیکن اولویت اصلی کار ما خواهد بود.

مسایل فرهنگی و اخلاقی هم برای ما اهمیت زیادی دارد و قرار است چند تن از بزرگان فوتبال ایران مانند محمدرضا زادمهر و حسین کلانی به ما کمک کنند، چه به عنوان عضو کمیته فنی و یا چه به عنوان اعضای هیات مدیره که این موضوع در آینده مشخص خواهد شد. البته نفرات دیگری نیز هستند که چون در حال صحبت با آنها هستیم فعلا اسامی آنها را اعلام نمی کنیم. مطمئن باشید برای مکتب‌سازی، افراد بزرگی به ما اضافه خواهند شد.

  ۱  
آی اسپورت
2014-06-29 18:29:47
نظر دهید

۱ نظر
عباس
سه شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۳، ۱۷:۳۶
برو دیگه مرتیکه از تیممون هنوز اون شاهکارت تو پرسپولیس که با همراهی ام الفساد بوده رو یادمون نرفته
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر