فهرست
عملکرد سروش رفیعی مقابل پرسپولیس؛ مرد نامرئی
عملکرد سروش رفیعی مقابل پرسپولیس؛ مرد نامرئی

عملکرد سروش رفیعی مقابل پرسپولیس؛ مرد نامرئی

آی اسپورت – نمایش ضعیف تیم فولاد در بازی با پرسپولیس روی ستاره‌های این تیم هم تاثیر گذاشته بود. یکی از این ستاره‌ها که اتفاقا خیلی زیر ذره‌بین هم بود، سروش رفیعی است. بازیکنی که در نیم‌فصل دوم قرار است برای پرسپولیس بازی کند و همه منتظر نمایش او مقابل تیم آینده‌اش بودند. سروش که مدت کوتاهی است با بازیکنان فولاد تمرین می‌کند، مشخص بود که هنوز با هم‌تیمی‌هایش هماهنگ نشده است. تا جایی که دقت پاس سروش رفیعی در این بازی فقط ۶۴درصد بود و اشتباه زیادی در مقصد پاس‌هایش مرتکب می‌شد. رفیعی در ۷۰ دقیقه حضور در زمین، هیچ شوتی نزد. تعداد پاس‌های کلیدی‌اش عدد صفر بود. اصلا دریبل هم نزد. ۳۶ لمس توپ داشت. در کنار یک تکل موفق‌اش، یک مرتبه به کمک دفاع رفت و عملکرد دفاعی هم ثبت کرد. این آمارهای دور از انتظار باعث شد در نمرات متریکا که بر اساس تعداد عملکردهای موثر هر بازیکن نمره می‌دهد، سروش بعد از رضا میرزایی ضعیف‌ترین بازیکن زمین لقب بگیرد. در نمرات سایت نود هم آنالیزورهای برنامه به ستاره فولاد نمره بد ۴ را دادند. با این تفاوت، از بین ۲۳ بازیکنی که نمره گرفتند سروش نفر پانزدهم بود. اتفاقی که نشان می‌دهد رفیعی هنوز به مرز آمادگی سابقش نرسیده و در اولین بازی‌ این فصلش نمایشی دور از انتظار داشت. ولی عملکردش در حد سایر بازیکنان فولاد بوده و مثل همه هم‌تیمی‌هایش، خوب نبود.

 

1
1

البته سروش در یک آیتم هم بهترین بازیکن زمین بود. رفیعی بیش از هر بازیکنی، تیم حریف را وادار به انجام خطا کرد. رفیعی کم کم با هماهنگ‌تر شدن با سایر بازیکن‌ها، احتمالا به اوج برمی‌گردد و شاهد دریبل‌های ویران‌گر و پاس‌کلیدی‌های پرتعدادش خواهیم بود.

 

90tv

۵ ۷  
آی اسپورت
2018-08-07 12:52:00
نظر دهید

۷ نظر
آرش
سه شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۷، ۱۳:۰۶
کاش تعداد پاسای کلیدی و شوتای کل تیم فولاد رو هم مینوشتن.
۷
Hosein
سه شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۷، ۱۳:۱۵
چرا رفیعی که بازیکن خوبیه توقطر نخاستنش
۶
محمد
سه شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۷، ۱۳:۲۸
بازیکنان فولاد همه ضعیف بودن تقصیر رفیعی چیه اگه خوب بودن ۳ گل نمیخوردن رفیعی تلاشش کرد
۸
انعکاس 38 دقیقه و 6گل العین(تیم چهارم امارات) به تیم سوم ایران
سه شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۷، ۱۳:۳۰
دریبل صفر؟ نیمه دوم تو یه صحنه سروش سه نفرو جا گذاشت،بعدش زدین دریبل صفر؟ حرومتون باشه
رضا
سه شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۷، ۱۴:۴۵
پرسپولیس مافیا ترین تیم تاریخ ایرانه .البته نیازی به گفتن نبود .تو این چند سال لیگ برتر جز یارگیری کردن هزینه های میلیاردیو بدهی بالا اوردن چه خدمتی به فوتبال ایران کردن .
۷
محسن استقلالی
سه شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۷، ۱۴:۵۵
خدایی مقصر مربی فولاد بود، بازیکن هم آدمه وقتی همه ورزشگاه دارن تشویقش میکنن معلومه نمیتونه تمرکز کنه و بازی کنه...درسته باید حرفه ای باشه ولی خیلی سخته...مربی نباید بازیش میداد
۳
حبیب
سه شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۷، ۱۵:۵۳
کاملا مشخصه که عمدا کم کاری کرده تا 3 امتیاز بره تو جیب تیم آینده اش. هفته بعد ببینید اگه بهترین بازیکن زمین نشد ؟
چرتپولیس آخر مافیا ست و سروش هم بی چشم و رو .حالا اگه ماشین سازی به تراکتور ببازه همه صداشون درمیاد که تبانی کردن.
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر