فهرست
اضافه‌کاری کمیته دوپینگ؛ حمله به اردوگاه تیم‌ها
اضافه‌کاری کمیته دوپینگ؛ حمله به اردوگاه تیم‌ها

اضافه‌کاری کمیته دوپینگ؛ حمله به اردوگاه تیم‌ها

آی اسپورت- تیم‌های لیگ برتری در اردوهای پیش‌فصل خودشان باید مراقب میهمان‌های ناخوانده هم باشند! چون کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال رسما اعلام کرد به صورت سرزده برای آزمایش دوپینگ به اردوی تیم‌ها سر خواهد زد.

رئیس کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال درباره برنامه‌های این کمیته جهت جلوگیری از دوپینگ بازیکنان می‌گوید: «ما در اردوهای آماده‌سازی تیم‌ها پیش از شروع لیگ چهاردهم حاضر می‌شویم و از بازیکنان نمونه‌گیری دوپینگ انجام می‌دهیم. افسران دوپینگ ما در اردوهای تیم‌های لیگ برتری حاضر خواهند شد و این نمونه‌گیری‌ها را انجام می‌دهند.»

هاشمیان در مورد شیوه انتخاب بازیکنان و تیم‌های لیگ برتری برای آزمایش دوپینگ در اردوهای پیش از آغاز فصل گفت: «نمونه‌گیری‌ها از بازیکنان و باشگاه‌ها تصادفی خواهد بود و با استفاده از نرم‌افزار کامپیوتری این کار انجام می‌شود. ما اطلاعات را به نرم‌افزار می‌دهیم و بر اساس آن برنامه نمونه‌گیری‌ها مشخص می‌شود. البته امکان این مسئله هم وجود دارد که از تمامی باشگاه‌های لیگ برتری در اردوهای پیش از فصل نمونه‌گیری دوپینگ انجام شود.»

ظاهرا با جدی‌تر شدن مراحل آماده‌سازی تیم‌ها باید منتظر دست به کار شدن مسئولان کمنترل دوپینگ هم باشیم. منتظر خبرهای جالب‌تری در این زمینه باشید.

     
آی اسپورت
2014-06-29 20:25:58
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر