فهرست
مقایسه نتایج شفر و برانکو؛ کدام یک بهتر هستند؟
مقایسه نتایج شفر و برانکو؛ کدام یک بهتر هستند؟

مقایسه نتایج شفر و برانکو؛ کدام یک بهتر هستند؟

آی اسپورت – با قهرمانی پرسپولیس در لیگ هفدهم، هواداران استقلال منتظر آغاز دوره بعدی لیگ هستند. آنها مدعی‌اند که اگر وینفرد شفر از ابتدای لیگ هفدهم روی نیمکت تیم‌شان می‌نشست، پرسپولیس نمی‌توانست قهرمان شود و یا حداقل اینکه نمی‌توانست قهرمانی خود را از مدت‌ها قبل قطعی کند. آنها نتایج استقلال با شفر را به پرسپولیسی‌ها یادآوری می‌کنند و معتقدند برانکو از دست این مربی آلمانی قسر در رفته است. اما آیا نتایج استقلال با شفر، بهتر یا قابل رقابت با نتایج پرسپولیسِ برانکو بوده است؟

وینفرد شفر از هفته نهم هدایت استقلال را بر عهده گرفت و در 19 بازی با این تیم 39 امتیاز کسب کرد. این به معنای میانگین 2.05 امتیاز از هر بازی است. اما برانکو از ابتدای فصل تا امروز در 27 بازی، برای پرسپولیس 60 امتیاز گرفته که میانگین 2.22 امتیاز از هر بازی را نشان می‌دهد. به عبارت دیگر اگر شفر از ابتدای فصل هم مربی استقلال بود و همین میانگین امتیاز را با این تیم به دست می‌آورد امروز استقلال در نهایت 55 امتیاز داشت و باز هم در جدول پایین‌تر از پرسپولیس قرار می‌گرفت و البته این اتفاق فقط باعث جدی‌تر شدن رقابت قهرمانی می‎شد و به احتمال زیاد نمی‌توانست باعث قهرمانی استقلال شود.

اما باید یک نکته دیگر را هم در نظر گرفت. برانکو در ابتدای لیگ هفدهم، حدود یک فصل و نیم سابقه هدایت پرسپولیس را داشت و بازیکنان تیمش را به خوبی می‌شناخت و تیم را خودش بسته بود و البته با عنوان مربی تیم قهرمان فصل قبل، لیگ را آغاز کرد. اما شفر در هفته نهم روی نیمکت استقلال نشست، شناخت چندانی از بازیکنان این تیم نداشت، نقشی در بسته شدن تیم نداشت و در نهایت این که تیمی را تحویل گرفت که در رده‌های پایین جدول دست و پا می‌زد. شاید اگر شفر هم از ابتدای فصل هدایت استقلال را بر عهده می‌گرفت نتایج بهتری کسب می‌کرد و می‌توانست مانع قهرمانی پرسپولیس شود.

۲۱ ۲۹  
آی اسپورت
2018-04-08 17:46:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲۹ نظر
واینا
يكشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۷، ۱۷:۵۵
خودتونو نکشید
رضوانی تو صداسیما میزنه تو سرش که شفر بره
شما اینجا چرتکه میندازی که شفر خوب نیس
ما تو جوابتون هیچی نمیگیم....فقط خدا از ته دلتون خبر داره:))
صبر کنید و ببینید
واینا
يكشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۷، ۱۷:۵۵
خودتونو نکشید
رضوانی تو صداسیما میزنه تو سرش که شفر بره
شما اینجا چرتکه میندازی که شفر خوب نیس
ما تو جوابتون هیچی نمیگیم....فقط خدا از ته دلتون خبر داره:))
صبر کنید و ببینید
ژان والژان
يكشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۷، ۱۷:۵۸
عمو جون شفر یک تیم درب و داغون و بی انگیزه و آشفته رو تحویل گرفت و به اینجا رسوند. فرق می کنه با تیمی که 4 ساله در اختیار برانگو هست
####
يكشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۷، ۱۸:۴۷
تیم درب و داغون؟ اگه به گرون ترین تیم لیگ + مهاجم 6 میلیاردی و هافبک 3 میلیاردی میگی داغون واقعا دیگه حرفی نمی مونه
Kian
يكشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۷، ۲۳:۰۷
گرون ترین تیم لیگ که سه ساله اختصاص به شما داره،که حتی با تیم لیگ دوازدهم خودتون که رویانیان با ستاد سوخت بست و همه ملی پوشارو گرفت هم رقابت میکنید کاری ندارم آخر فصل دوازدهم شدید ولی شما امسال ۱۰ میلیارد فقط پول برانکو‌ و کادرشه،مامه تیام ۵-۶بازی برای استقلال کرده ،قراردادش برای یک فصل ونیم ۸۰۰هزار دلاره،حالا هی بگو ۶ میلیارد،احتمالا با پول منشا اشتباه گرفتی،تازه ۶ میلیارد هم بگیره حقشه با ۵-۶ تا بازی بیشتر از منشا گل زده که پول مفت میلیاردی میریزید شکمش
لنگ اسپورت
يكشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۷، ۱۸:۰۱
خودت دیگه جواب خودت را دادی پرسپولیسی جان !
یک نکته دیگر را هم در نظر گرفت. برانکو در ابتدای لیگ هفدهم، حدود یک فصل و نیم سابقه هدایت پرسپولیس را داشت و بازیکنان تیمش را به خوبی می‌شناخت و تیم را خودش بسته بود و البته با عنوان مربی تیم قهرمان فصل قبل، لیگ را آغاز کرد. اما شفر در هفته نهم روی نیمکت استقلال نشست، شناخت چندانی از بازیکنان این تیم نداشت، نقشی در بسته شدن تیم نداشت و در نهایت این که تیمی را تحویل گرفت که در رده‌های پایین جدول دست و پا می‌زد. شاید اگر شفر هم از ابتدای فصل هدایت استقلال را بر عهده می‌گرفت نتایج بهتری کسب می‌کرد و می‌توانست مانع قهرمانی پرسپولیس شود.
&
يكشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۷، ۱۸:۰۳
شفر مربی خوبیه ولی نه اونقدری که در طول لیگ بتونه به برانکو برسه؛ همین الان ایشون تیم پرمهره ای رو در اختیار داره که زیربار فشار روانی دوران منصوریان ازاد شده این یعنی همون شوکی که با تغییر مربی ازش اسم میبرن. باید دید وقتی استقلال از این دوران گذار کرد هم میتونه نتیجه مثبت بگیره؟
امید از تفت
يكشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۷، ۱۸:۰۵
فصل بعد هم که پرسپولیس قهرمان شد، خودتون می فهمید کی بهتر بود.
خاطره بازی با العین
يكشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۷، ۱۹:۱۵
فصل بعد پرسپولیس برانکو متلاشی شده است
علی
يكشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۷، ۱۸:۰۷
مقایسه زود هنگام و البته اساسا اشتباهی هست!
چون هنوز سه هفته دیگه باقی مانده، استقلال با ذوب اهن و پارس جم بازی کرده و پرسپولیس هنوز نه،
و این مقایسه فی نفسه اشتباه اگر قرار به انجام هم باشه باید اخر فصل انجام بشه نه الان.
گرچه این اما و اگر ها فقط روزنامه نگاریه و در عمل در لیگ حذفی و البته لیگ برتر سال اینده مشخص خواهد شد.اگر همین روند حفظ بشه.
۷
علی پرسپولیسی
يكشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۷، ۱۸:۱۰
آقا اصن برانکو بد برانکو بی تربیت برانکو بد بو . حالا کیسه تنان با شفر و بی شفر تلاش کنن بجنگن واسه جایگاه زیر پرسپولیس.
رقابت برای زیر پرسپولیس بودن شدیدا داغ شده .‌ما که هفته هاس دسته بازی رو گذاشتیم زمین ولی تلاش این چندتا تیم از دور واقعا دیدنیه .
یادش بخیر پارسالم این موقع ها با داچعلی ۳تا ۳تا میزدن واسه امسال خط و نشون میکشیدن :)
حاجی دیگه پاشو, وقتشه بریم
يكشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۷، ۱۸:۲۴
این رو هم در نظر بگیرید که قیمت بازیکنای استقلال از پرسپولیس بیشتره... پرسپولیس وسط فصل با بحران محرومیت مواجه شد و بهترین مهاجمش رو از دست داد، از نظر روحی دچار افت شد و همچنین مدیریتش رو عوض کردن.
قباد
يكشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۷، ۱۸:۲۵
شفر چندماهه ک اومده اما برانکوچندساله ک سرمربی پرسپولیسه، تو دربی برگشت هم برتری تاکتیکی شفر به برانکو کاملا محسوس بود ، از طرف دیگه گنده غرب اسیا ، الهلال و العین هستن ک تو جدول زیر استقلالن، اینم درنظر بگیرید تو چند ماه اخیر استقلال رشد کرده و پرسپولیس افت کرده
@
يكشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۷، ۱۸:۴۹
برتری تاکتیکی ؟ اونوقت اتوبوسی که نیمه دوم جلو دروازه پارک کرده بودین چی بود؟ اون بازی پرسپولیس به ارنج اشتباه برانکو باخت دیگه گنده غرب اسیا اخر خنده اس
خاطره بازی با العین
يكشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۷، ۱۹:۱۷
برتری تاکتیکی ات تو حلقم
دفاع اتوبوسی برتری تاکتیکی بود؟؟؟؟برانگو اگه ترکیب اشتباه نمی چید شوفر موفر ببر دربی نبود
اس اس
يكشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۷، ۱۸:۳۵
چه چرتی نوشتی !! 19 هفته است که شفر اومده استقلال .. این میانگین امتیاز رو با 19 هفته ی ابتدایی 3 سال پیش برانکو مقایسه کن اونوقت حق رو میدم به شما .. شفر چند هفته رو فقط با شهباززاده تلف کرد بعدش هم با جابر انصاری تا قربانی فیکس شد تازه !!
خاطره بازی با العین
يكشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۷، ۱۹:۲۱
من طرفدار برانکو نیستم...اما تو دوران شوفر داوری ها به نفع کیسه شد تا شوفر ترکیب دستش بیاذ..دوران برانکو داوری ها به ضرر پرسپولیس بماند که در حال اوج گیری مرگ کاپیتان فقید هم به تیم اضافه شد..تازه پرسپولیس دروازبان افتضاح و دفاع افتضاح تر داشت..
استقلالیم با افتخااااااااااار
يكشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۷، ۱۹:۲۷
تبریک میگم به پرسپولیسای باشخصیت این سایت:پرسپولیسی واقعی،مارال،فرزاد مهریار، ولی قبول کنین اگه شفر و تیام از اول فصل با استقلال بودن حداقل به این زودی قهرمانیتون مسجل نبود،به هرحال امیدوارم فصل آینده با شفر شروع کنیم تا به این اطمینان برسید،روزهای خوب ما با شفر در راهه شک ندارم
پرسپولیس واقعی
يكشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۷، ۲۱:۲۰
قربانت
۶
مارال
يكشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۷، ۲۱:۴۱
خیلی ممنون . امیدوارم فصل جدید رقابت خوب و جذابی با استقلال داشته باشیم ❤
۶
ناصر
يكشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۷، ۱۹:۵۵
نامدار خودتی ؟؟؟!!!
۲
امیرعباس
يكشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۷، ۲۰:۰۰
استقلال که اوج گرفت برانکو کاملا خودشو باخته بود پرسپولیس می بایست خیلی زودتر از اینا قهرمان لیگ میشد ولی خوب وحشت برانکو از اوجگیری استقلال باعث افت پرسپولیس شد قطعا اگر شفر از اول فصل با استقلال میبود برانکو جنگ روانی رو خیلی زودتر میباخت و احتمالا حتی نلیب قهرمانم نمیشد نامدار یادت نره برانکو چه توی کرواسی چه تو چین و چه توی ایران همیشه تو مسابقه تک اسبه قهرمان شده تو فوتبال کرواسی یا دیناموزاگرب قهرمان میشه یا اگر نشد شگفتیه تو فوتبال چینم شاندنگ همچین وضعیتی داشت برانکو عادت چندانی به رقابت و مبارزه نداره با این جور محاسبات ادمو ناامید میکنی انگار که فوتبال یک ورزش ماشینی و بی روحه ولی اینجوری که فکر می کنی نیست !فوتبال دقیقا مثل تخته نرد فقط ذو مسائل روحی و روانی میچرخه!
۵
امین همتی
يكشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۷، ۲۰:۰۲
این مقایسه ها چیز خاصی رو مشخص نمیکنه شرایط تیم ها متفاوت بوده.شفر میانه ی فصل اومده و شناخت نداشته
اما اگه قرار باشه نتایج ابتدایی رو درنظر بگیریم سال اولی که برانکو ب پرسپولیس اومد کیفیت بازیکنای اون پرسپولیس زیر صفر بود برانکو خودش یه تیم جدید ساخت الماس هاشو خودش تراشید از بازیکنای اخراجی دسته دو بازیکنای تیم ملی ساخت...ولی شفر گرون ترین تیم لیگ رو گرفت و فقط بهشون انگیزه و برنامه داد که انصافا به قضیه نگاه کنیم کار کوچیکی هم نبود
۴
666
يكشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۷، ۲۱:۰۰
برانکو کارش رو با چندتا بازیکن تاپ شروع کرد و شفر چندتا؟ همه میدونن تیم فعلی استقلال یه تیم پرمهره اس ولی برانکو از انصاری که بازیکن تستی بود، کامیابی نیا که نیمکت نشین عزت کرامت تو نفت بود، مسلمان سکونشین و تمام شده،علیپور بی تجربه ، احمدزاده که اصلا کسی متوجه حضورش نبود و ... بازیکن خوب ساخت. هنر یه سرمربی همینه نه استفاده اماده از یه تیم پرمهره
Kian
يكشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۷، ۲۳:۰۲
اگه شفر بود مطمئنا استقلال رقابت تنگاتنگی با پرسپولیس داشت،ولی دو طرف به هم نپرن،لیگ تموم شده،شروع فصل بعد خیلی چیزهارو مشخص خواهد کرد....
۲
ميلاد
دوشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۷، ۰۰:۲۸
ميشه گفت شفر زودتر جا افتاد. ولي اگر با انصاف باشيم برانكو تيم خيلي بدتري دريافت كرد و به تدريج يك تيم ساخت. شفر تيم خوبي داشت و كمي شاخ و برگش رو زد و با تيام كاملش كرد. البته بايد گفت اي سوال بيشتر مال دوره دبستان يا راهنمايي هست. كلا بچهگانه است.
۴
داود
دوشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۷، ۰۰:۵۷
تنها فرق برانکو با شفر اینه: برانکو سورپرایز داره،،،،سورپرایز چی شد پروفسور؟
۸ ۱
((
دوشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۷، ۱۷:۱۵
شفر هم تو کار انتقامه ! چی شد انتقام گیرندگان کوچولوی توی خونه ؟
عمر آسوده بخواب که بغداد بیدار است
دوشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۷، ۰۱:۱۲
شفر کابوس لنگی و پروفکور.
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر