فهرست
مورینیو : سوارس مستحق جریمه بود / ممنوعیت ورود او به ورزشگاه ها را درک نمی کنم
مورینیو : سوارس مستحق جریمه بود / ممنوعیت ورود او به ورزشگاه ها را درک نمی کنم

مورینیو : سوارس مستحق جریمه بود / ممنوعیت ورود او به ورزشگاه ها را درک نمی کنم

آی اسپورت - ژوزه مورینیو که جام جهانی را برای یاهو تفسیر می کند در مورد جریمه سوارس اعتقاد دارد که عدالت رعایت شده و اینکه سوارس باید ادب شود .

مورینیو گفت : \" جریمه در نظر گرفته شده کاملا شایسته سوارس بود. چرا که کار سوارس مصداق یک عمل کاملا ناشایست در زمین فوتبال است.

اما آن قسمت از جریمه که خوشم نیامد قسمتی بود که سوارس اجازه نداشت تا همراه هواداران اروگوئه در ورزشگاه بنشیند و بازی تیمش را تماشا کند.

ممنوعیت سوارس در ورود به ورزشگاه ها را به هیچ وجه درک نمی کنم.در هر صورت این جریمه نتیجه تکرار یک عمل زشت برای سومین بار متوالی در سه موقعیت متفاوت است. \"

مورینیو ادامه داد : \" به اعتقاد من سوارس و بازیکنان پرحرارتی مثل او پر از میل به پیروزی هستند اما باید شخصیت و مسئولیت پذیری خود را حفظ کنند .

برای بازیکنان فوتبال همیشه محدودیت هایی وجود داردکه باید با آن کنار بیایند.من چنین تنبیه هایی برای شاگردان خودم نیز در نظر گرفته ام . وقتی بازیکنی از حد خود تجاوز کند، باید مسئولیت این خطا را بر عهده بگیرد \"

  ۱  
آی اسپورت
2014-06-29 23:01:37
نظر دهید

۱ نظر
خراب مورینیو
يكشنبه ۸ تیر ۱۳۹۳، ۲۳:۰۷
در کمال احترام به خوزه .... این نظرش رو یه جنگ روانی حرفه ای برای لیورپولی ها میدونم .... اصلا با روحیه خوزه جنگندگی و شور و جوش بازی گره خورده .... پس این رو یک نظر کاملا لیگ برتری حساب میکنم ... سندش هم حرف خودش .... " به اعتقاد من سوارس و بازیکنان پرحرارتی مثل او پر از میل به پیروزی هستند اما باید شخصیت و مسئولیت پذیری خود را حفظ کنند"
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر