فهرست
میگل ارره را: از دقیقه اول، همه چیز علیه مکزیک بود
میگل ارره را: از دقیقه اول، همه چیز علیه مکزیک بود

میگل ارره را: از دقیقه اول، همه چیز علیه مکزیک بود

آی اسپورت- میگل ارره را، سرمربی تیم ملی مکزیک، پس از شکست 2-1 تیمش مقابل هلند و حذف از جام جهانی، عملکرد داور را به شدت زیر سوال برد.

در این دیدار مکزیکی ها تا دقیقه 88 با یک گل از حریف پیش بودند اما در دقایق پایانی، اشنایدر و هونتلار، 2 گل برای هلند زدند تا تیم فن خال راهی مرحله یک چهارم نهایی شود.

ارره را به خبرنگاران گفت:\" از همان دقیقه ابتدایی، همه چیز علیه مکزیک بود. پنالتی روی روبن؟ بازیکنان ما را سه بار در محوطه جریمه آنها روی زمین انداختند اما هیچ خطایی گرفته نشد. بعد ازاینکه بازی 1-0 شد، ما عقب کشیدیم و این به ضرر ما شد. روی گل اول آنها، ما اشتباه کردیم زیرا اجازه دادیم که توپ اول روی ریباند به آنها برسد. قبل از آن خوب کار کرده بودیم.

دلیل باخت ما داور بود. او ما را از رسیدن به مرحله بعد محروم کرد. همان طور که گفتم، گل اول اشتباه خودمان بود. اما وقتی داوران شروع به گرفتن خطاهایی می کنند که بازیکنان حریف تظاهر به آن می کنند، شما شانسی برای ماندن در جام جهانی ندارید. در چهار دیداری که انجام دادیم، در سه بازی داوری علیه ما بود.

وقتی یک داور از کنفدراسیون تیم حریف را برای بازی شما انتخاب می کنند، این سوال به وجود می آید که چرا داوری از کنفدراسیون های دیگر مانند آسیا یا آفریقا انتخاب نشده اند.\"


ارره را همچنین از همه هواداران مکزیک تشکر کرد و گفت:\" از همه شما به خاطر حمایت های تان تشکر می کنم اما ما نتوانستیم به هدف مان برسیم.\"

  ۲  
آی اسپورت
2014-06-30 00:58:37
نظر دهید

۲ نظر
-
يكشنبه ۸ تیر ۱۳۹۳، ۲۳:۵۸
ماشالله مرد
تو به کارت ادامه بده
جام ، جام داور هاست بسیار بدتر از 2002 . اونجا فقط برا میزبان بود ولی اینجا معلوم نیست برا کیه
واقعل مکزیک زیبا و چشم نواز بازی کرد
پویا لوس بلانکوس
دوشنبه ۹ تیر ۱۳۹۳، ۰۴:۳۳
عادلانه ترین این بود که بازی تا دقیقه ی نود 2_2باشه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر