فهرست
کنایه روز: با ۷۰ میلیارد هجومی بازی می‌کنم
کنایه روز: با ۷۰ میلیارد هجومی بازی می‌کنم

کنایه روز: با ۷۰ میلیارد هجومی بازی می‌کنم

آی‌اسپورت- پیکان در حالی به سومین تساوی فصل دست یافت که حتی سرمربی سپاهان نیز در پایان بازی به سبک تدافعی این تیم معترض بود. پیکان یک امتیاز از بازی خارج خانه و دشوار برابر سپاهان گرفت و مجید جلالی در حال حاضر با تیمش ۵ امتیازی و در میان تیم‌های بالای جدول است. در ابتدای کنفرانس خبری جلالی ابتدا بهنام مددی مدیر رسانه‌ای تیم پیکان از عدم حضور سرمربی این تیم در کنفرانس خبری پیش از بازی عذرخواهی کرد. مجید جلالی نیز در ابتدای صحبتش ضمن تبریک روز خبرنگار به خبرنگاران و اصحاب رسانه درباره بازی صحبت کرد.

قلعه‌نویی می‌داند چه کار کند

ما هرموقع با سپاهان بازی داریم روی این تیم حساب می کنیم اما روی سپاهانی که امیر قلعه‌نویی هدایت آن را به عهده دارد بیشتر حساب می‌کنیم چرا که قلعه‌نویی می‌داند چه کار کند و در این فصل هم توانسته بازیکنان مدنظرش را بگیرد. ما هم با توجه به دارایی ها و بضاعت تیمی مان بازی کردیم و من بینهایت از بازیکنان تیمم راضی هستم که با تمام وجودشان بازی کردند. همانطور که دیدید ما در بیست دقیقه آخر بازی هم توانستیم بربازی مسلط شویم و اگر برنامه هایمان عالی پیش می رفت می توانستیم در بیست دقیقه آخر موقعیت های خوبی هم به دست بیاوریم. با این حال از بچه ها و نتیجه راضی هستم چرا که در فضای سنگین استادیوم خوب بازی کردیم در اینجا هم باید از میزبانی و تماشاگران سپاهان تشکر کنم که فضای خوبی را به وجود آوردند. من فکر می کنم سپاهان امسال بتواند نتیجه دو سه سال گذشته اش را جبران کند. سپاهان تیم خوبی است و همانطور که در ابتدای صحبتم گفتم تیمی است که باید روی آن حساب کرد.

با بودجه ۷۰ میلیاردی هجومی بازی می‌کنم

پیام نیازمند به نظر من در آینده یکی از بهترین دروازه بان های ایران خواهد شد. پارسال از هفته ششم مقابل پرسپولیس بازی کردیم من به نیازمند بازی دادم و او خیلی خوب کار کرد. من فکر نمی کردم که در پایان فصل از پیکان برود و اطمینان داشتم که پیش ما خواهد ماند اما تصمیمی گرفت که می دانم چرا آن تصمیم را گرفت و باید به تصمیمش احترام بگذاریم. امروز برخی از تماشاگران می گفتند چرا دفاعی بازی کردید اما هرتیمی براساس بضاعت خودش بازی می کند. من به تیم خودم نگاه می کنم. اتفاقا امیر قلعه نویی به دستیار من به خاطر این نوع بازی اعتراض کرده است اما ما براساس ظرفیت های تیم بازی می کنیم اما همین جا از مسئولان پیکان خواهش می کنم بودجه تیم ما را تامرز شصت هفتاد میلیارد تومان بالا بیاورند تا ما هم بتوانیم بازیکنان خوبی بگیریم. من از سپاهان خبر ندارم اما من هم اگر بودجه هفتاد میلیاردی داشته باشم بازیکنی می‌گیرم که بتوانیم حمله کنیم. من از تماشاگران اصفهانی در این بازی چیز بدی ندیدم و تنها موقع بیرون آمدن چیزهایی را شنیدم. از فولاد شهر ناراحت هستم اما از تماشاگران نقش جهان ممنونم که آقا منش و خوب برخورد کردند.

 

ورزش سه

۵ ۱  
آی اسپورت
2018-08-10 23:51:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
فرهاد
شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۷، ۰۰:۱۹
آقا معلم اشتباه میکنه . حتی تیمهای پر طرفداری که با پول زیاد بفکر گرفتن بازیکن باشه و بازیکنان با عشق و علاقه بازی نکنن ، نتیجه خوبی نمیگیرن چه برسه به تیمهایی که هوادار هم ندارند و همیشه مهمان هستن .
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر