فهرست
فن خال : رسانه های هلند به صعود ما از دور اول هم ایمان نداشتند
فن خال : رسانه های هلند به صعود ما از دور اول هم ایمان نداشتند

فن خال : رسانه های هلند به صعود ما از دور اول هم ایمان نداشتند

آی اسپورت - لوئیس فن خال موفق شد تا هلند را به یک چهارم نهایی جام جهانی برساند. هلند در حالی موفق به شکست مکزیک شد که تا دقیقه 88 با یک گل از این تیم سختکوش عقب بود.

فن خال در نشست خبری پس از بازی گفت : \" بازیکنان من نشان دادند که به پیروزی ایمان دارند و تا لحظه آخر برای موفقیت جنگیدند.رطوبت و دما به ضرر ما بود ولی با این وجود تا دقیقه آخر مباره کردیم. از لحاظ بدنی بسبار عالی بودیم.شک ندارم که این برد به ما اطمینان خاطر بیشتری خواهد داد \"

فن خال ادامه داد : \" اسنایدر یکی از بازیکنانی است که از لحاظ بدنی بهترین فرم را در تیم دارد . اینکه او در آن دقیقه چنان شوتی بزند؛ هرگز مرا غافلگیر نکرد. او بسیار باتکنیک است و در طول بازی کیلومترها می دود.

کنترل بازی دست ما بود . مکزیک برخلاف شیلی و استرالیا از سیستم پرسینگ استفاده نمی کرد و همین مساله باعث شد تا ما اکثر دقایق حاکم میدان باشیم\"

فن خال در مورد هونتلار گفت : \"در تیم ما؛ برای زدن پنالتی قوانینی داریم. روین پنالتی زن ماست اما در آن لحظه او به هونتلار اجازه داد تا پنالتی را برند و او نیز به خوبی وظیفه اش را انجام داد \"

 مربی فصل آینده منچستریونایتد افزود : \" اجازه بدهید ببینیم حریف بعدی ما چه تیمی است بعد در مورد سیستم مناسب برای آن بازی صحبت خواهم کرد. امروز 3-3-4 بازی کردیم.

تغییر سیستم در یک تیم کار بسیار خوبیست اما باید بازیکنانی در تیمتان داشته باشید که بتوانند هر سیستمی را پیاده کنند.

در 3-3-4 ما درک کویت را داریم که به کناره ها متمایل می شود و روبن مهاجم نوک ماست \"

فن خال در انتها گفت : \" رسانه های هلند فکر می کردند ما از دور اول هم صعود نمی کنیم. حالا چگونه من از شانسمان برای صعود به نیمه نهایی با آنها حرف بزنم؟ ما در حال حاضر نیاز داریم تا آنها به بازیکنانم از لحاظ روحی کمک کنند. همین \"

  ۱  
آی اسپورت
2014-06-29 23:59:36
نظر دهید

۱ نظر
saeed kazemi
دوشنبه ۹ تیر ۱۳۹۳، ۰۰:۳۷
khodayish badjori footbal mifahmi
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر