فهرست
اوچوآ: مکزیک شخصیت بالایش را نشان داد
اوچوآ: مکزیک شخصیت بالایش را نشان داد

اوچوآ: مکزیک شخصیت بالایش را نشان داد

آی اسپورت- گیرمو اوچوآ، دروازه بان تیم ملی مکزیک، تایید کرد که پذیرفتن دو گل مقابل هلند در دقایق پایانی و حذف از جام جهانی، اتفاق بسیار تلخی برای تیمش بوده است.

اوچوآ یکی از بهترین بازیکنان جام جهانی 2014 بود و با نمایش های خوبش، توجهات زیادی را به خود جلب کرد اما نتوانست مانع از شکست تیمش مقابل هلند و حذف از این رقابت ها شود.

او که در پایان دیدار مقابل هلند، به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد، به خبرنگاران گفت:\" شکست در ثانیه های پایانی دشوار است اما این جزئی از فوتبال است. وقتی پیروزی را در ثانیه های پایانی از دست می دهید، پذیرفتن آن خیلی دشوار است. ما تنها چند دقیقه تا رسیدن به یک نتیجه عالی فاصله داشتیم.

شکست ما ارتباطی به مسائل روانی نداشت. تیم ما شخصیتش را نشان داد. ما مقابل حریف بسیار سرسختی قرار گرفته بودم. باید سرهای مان را بالا بگیریم. فکر می کنم نمایش ها ما احترام بسیاری را به همراه داشت و باید از این بازی ها برای آینده درس بگیریم. من خوشحالم که در جام جهانی بازی کردم و رویایم برآورده شد.\"

من هم با سری بالا به کشورم برمی گردم. از عملکردم راضی هستم. فوتبال همین است. داوری در همه بازی ها، از جمله این دیدار روی کار ما تاثیر داشت.

  ۱  
آی اسپورت
2014-06-30 01:09:37
نظر دهید

۱ نظر
پویا لوس بلانکوس
دوشنبه ۹ تیر ۱۳۹۳، ۰۴:۳۸
شخصیت اوچوا که از همه بالاتر بود.فوق العادست.در. حال حاضر اوچوا و نویر و سزار عالی بودن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر