فهرست
روبرتو کارلوس: کاسیاس باید مسئولیت ناکامی اسپانیا را برعهده بگیرد
روبرتو کارلوس: کاسیاس باید مسئولیت ناکامی اسپانیا را برعهده بگیرد

روبرتو کارلوس: کاسیاس باید مسئولیت ناکامی اسپانیا را برعهده بگیرد

آی اسپورت- روبرتو کارلوس، ستاره سابق فوتبال برزیل، تاکید کرد که ایکر کاسیاس باید مسئولیت حذف اسپانیا از رقابت های جام جهانی را بپذیرد.

کاسیاس در اولین دیدار اسپانیا در جام جهانی مقابل هلند دو گل بد خورد و در دیدار دوم برابر شیلی نیز نمایش چندان درخشانی نداشت.

دروازه بان باتجربه اسپانیا که در مجموع دو دیدار 7 گل دریافت کرد و روبرتو کارلوس معتقد است که او باید مسئولیت عملکرد ضعیفش را برعهده بگیرد.

او به نشریه اسپورت گفت:\" در برزیل، جمله معروفی هست که می گوید وقتی می برید، همه برنده می شوند و همه با هم می بازید.

ایکر، همان که در این مورد صحبت شد، در بهترین فرم نبود اما بقیه هم کمکی به او نکردند. دو نفر در زمین هستند که هرگز نمی توانند اشتباه کنند؛ دروازه بان و مهاجم. وقتی آنها اشتباه می کنند، همه متوجه می شوند و انتقادهای زیادی از آنها می شود.

ایکر باید مسئولیت این شکست را بپذیرد. به عنوان یک دوست، برای او و تیمش متاسفم اما همیشه باید پیشرفت کرد. ما در گذشته زندگی نمی کنیم، بلکه در حال زندگی می کنیم.\"

 مدافع چپ سابق رئال همچنین در مورد تیم کلمبیا و ستاره این تیم، جیمز رودریگس، گفت:\" کلمبیا تیم خوبی است اما آنچه بیش از همه من را شگفت زده کرد، جیمز رودریگس است. او بازیکن خیلی خوبی است؛ یک بازیکن فوق العاده. همان طور که قبلا در موناکو دیده بودیم.باید در مورد او با فلورنتینو پرس صحبت کنم. او می تواند کارهایی انجام بدهد!\"

     
آی اسپورت
2014-06-30 02:00:35
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر