فهرست
مشکل سیدجلال با کارشناس‌ها: مراقب باشید
مشکل سیدجلال با کارشناس‌ها: مراقب باشید

مشکل سیدجلال با کارشناس‌ها: مراقب باشید

آی اسپورت- جلال حسینی رابطه خوبی با کارشناس‌ها ندارد به خصوص اگر آنها کارشناس داوری باشند و به خصوص اگر پرسپولیس باخته باشد! بعد از اکثر بازیهای این فصل می‌توانید نقل قولی از کاپیتان قرمزها پیدا کنید که علیه کارشناسان موضع گرفته است. مثل همین بازی و باخت به ذوب‌آهن. گل ذوب‌آهن به اشتباه آفساید اعلام شد و این اتفاقی بود که همه کارشناس‌های داوری متفق‌القول اعتقاد داشتند که گل ذوب‌آهن به اشتباه آفساید اعلام شده. جلال حسینی اما اعتقاد دارد که در این مورد باید کارشناس زبده نظر بدهد و اگر کارشناسان بخواهند عجولانه اظهارنظر کند او واکنش نشان خواهد داد!« متاسف هستم برای افرادی که بدون اطلاعات کافی و عحولانه در مورد صحنه های مسابقه نظر می دهند ، در مورد صحنه گل که آفساید اعلام شد باید افراد دارای صلاحیت اظهار نظر کنند .مگر در مسابقات قبلی که علیه ما پنالتی به اشتباه اعلام شد اعتراضی کردیم ، اعتراض داوری جزئی از مسابقه است ، من از کارشناسی های فوری و عجولانه ناراحت هستم و اگر این رفتار در ادامه فصل صورت بگیرد در مقابل صحبت های عجولانه آنها خواهم ایستاد و برخوردی شدید تر خواهم داشت.»


او بعد از بازی پرسپولیس و پیکان هم علیه علی خسروی مصاحبه کرده بود. در برنامه شب‌های فوتبالی شبکه ورزش، علی خسروی که به عنوان کارشناس داوری حاضر بود، درباره صحنه‌ای که سید جلال حسینی به داور بازی اعتراض کرد گفت: حسینی به عنوان بازیکی که در تیم ملی حضور دارد، اصلا نباید اینگونه رفتار‌ها را انجام بدهد و کاپیتان پرسپولیس از خسروی خواسته بود که با دقت بیشتری در هر مورد اظهار نظر کند. غیاثی، بعد از کارشناسی صحنه‌ای که جلال حسینی روی بازیکن تراکتورسازی خطای پنالتی انجام داد هم از انتقادات او مصون نماند.


البته مشکل حسینی فقط با کارشناسان داوری نیست و با کارشناسان فنی هم مشکل دارد. او پیش از این از این که کارشناسان با اعلام آمار گل‌نزدن‌های پرسپولیس و کارشناسی کردن صحنه‌هایی که این تیم فرصت‌ها را از دست می‌دهد انتقاد کرده بود و همین مساله را دلیل گل‌نزدن پرسپولیس دانسته بود.
جلال حسینی این روزها بی‌شک یکی از بهترین‌بازیکنان لیگ و تیم ملی است اما ظاهرا آستانه تحمل زیادی ندارد و خیلی زود از صحبت‌ها و کارشناسی‌ها عصبانی و ناراحت می‌شود.

۷ ۳  
آی اسپورت
2016-12-17 17:26:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
کیان
يكشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۵، ۱۲:۴۴
اوه اوه،،،،برخورد شدید میکنه هااااااا،حواستون باشه....کارشناسان عزیز،متفقا بگید گل ذوب آهن آفساید بوده،پنالتی پیکان هم اصلا هیچی....داداچمون میزندتون.... جمع کن کاسه کوزه اتو باباااا،مگه چاله میدونه شاخ و شونه میکشی،میخواد آخر فوتبالش بهش بگن خیلی باتعصبه و اینا...ولی داره اشتباه میزنه داداچمون
۱
ایمان
دوشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۵، ۱۵:۵۱
بی فرهنگی تو ذات لنگی جماعته
۱
منتقد
چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵، ۰۸:۲۹
ادبیات فخیمانه و متین شما نشون میده شما از قشر مهندس و دکتر استقلالی هستید :)))
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر