فهرست
ستاره‌هایی که از سوی «مورینیو» دیپورت شده بودند
ستاره‌هایی که از سوی «مورینیو» دیپورت شده بودند

ستاره‌هایی که از سوی «مورینیو» دیپورت شده بودند

آی‌اسپورت- ژوزه مورینیو، سرمربی منچستریونایتد که سابقه مربی‎گری در تیم‌‎های بزرگ زیادی را دارد، در دوران کار کردنش بازیکنان زیادی را فروخته یا از آن‌ها استفاده نکرده که این بازیکنان بعدها در تیم‌های دیگر خوش درخشیده‌اند. در زیر به این بازیکنان اشاره می‎کنیم. یکی از بهترین بازیکنان که مورد قبول مورینیو نبوده محمد صلاح است. او با ۲۸ گل زده در حال حاضر بهترین گلزن لیگ انگلیس است، اما زمانی که در چلسی با مورینیو بود اصلا مورد توجه او قرار نگرفت. تنها در ۱۹ بازی حضور پیدا کرد و بعد هم به طور قرضی به فیورنتینا رفت.

بازیکن دیگر کوین دی بروین است. چلسی هزینه زیادی کرد و کورتوا و دی بروین را با هم به خدمت گرفت تا به لطف حضورشان کنار آدن آزارد روزهای خوبی برای این تیم بسازند. اما این برنامه خیلی زود به هم ریخت و دی بروین بعد از انجام ۳ بازی در لیگ به وولفسبورگ رفت. او در ازای ۲۲ میلیون یورو رفت و دو فصل بعد در ازای ۷۵ میلیون یورو فروخته شد.

روملو لوکاکو اما یکی از بازیکنانی است که داستان جالبی دارد. در سال ۲۰۱۳ که مورینیو به چلسی بازگشت او در این تیم بازی می‎کرد. اما لوکاکو به اورتون قرض داده شد و بعد هم برای همیشه فروخته شد. وقتی مو به یونایتد رفت اما برای خرید او به باشگاه فشار آورد و در نهایت یونایتد او را در ازای ۸۳ میلیون یورو خرید.

۵ ۲  
آی اسپورت
2018-03-20 14:02:00
نظر دهید

۲ نظر
omid
سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶، ۱۴:۴۶
متاسفانه نویسنده ی همچین خبرهایی منطلق سرشون نمیشه، وگرنه باید گفت لوکاکو چند فصل بعد شد این لوکاکو، یعنی تو 20 سالگی این پختگی الان رو داشت یا با چلسی که دروگبا نوکش بود باید بازی میکرد ؟
یا صلاح چند سال زمان برد تا شد صلاح الان ؟ اول تو فیورنتینا قرض داده شد، بعد به رم فروخته شد ، حالا هم شده صلاح
بعضی تیم ها نمیوتونن برای بازیکن 19 ساله 20 ساله صبر کنند تا ستاره شن چون باشگاه، طرفدارها ازشون نتیجیه میخوان و جام
۹ ۱
سعید
چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷، ۰۷:۰۵
در جوواب این دوست باید گفت بله فرق است بین مربی بزرگی مثل فرگوسن را ابله خودپسندی مثل مورینیو .فرگوسن کریس رونالدو را زمانی که خرید وشماره 7 بزرگان منچستر را به اون داد همه مسخره اش می کردند 2سال تمام رو اعصاب هواداران منچستر بود پا عوض کردن هایش حال همه را به هم می زد ولی فر گوسن بزرگ پایش وایستاد.در واقع جاوی همه ایستاد تا شد انچه باید شد.مرد سال هان واروپا شدوبا 90 میلیون سودفروختنش.ولی مردک مورینیو الان دارد همین کار ها را با پوگبا ومارسیال می کند.متاسفانه وقتی به کار های مورینیو نگاه می کنی میبینی که یک همذات در ایران دارد.هم بکش زیرش بلزی می کند و هم با ستاره ها لج می کند
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر