فهرست
حرفهای جالب مربی سابق تیم ملی / نمازی:  کی روش پول خوب بگیرد می ماند/ بیت آشور بازیکن بهتری از حیدری است / هاسه گاوا به خاطر تابعیت نیامد / خط خوردن خلعتبری قابل پیش بینی بود
حرفهای جالب مربی سابق تیم ملی / نمازی: کی روش پول خوب بگیرد می ماند/ بیت آشور بازیکن بهتری از حیدری است / هاسه گاوا به خاطر تابعیت نیامد / خط خوردن خلعتبری قابل پیش بینی بود

حرفهای جالب مربی سابق تیم ملی / نمازی: کی روش پول خوب بگیرد می ماند/ بیت آشور بازیکن بهتری از حیدری است / هاسه گاوا به خاطر تابعیت نیامد / خط خوردن خلعتبری قابل پیش بینی بود

آی اسپورت - آیا امید نمازی به خاطر اختلاف با کی روش از تیم ملی جدا شده؟ از روزی که مربی سابق تیم ملی در اقدامی ناگهانی تصمیم گرفت که کار در تیم ملی را ول کند تا به امریکا برود و در تیم زنان این کشور مشغول به کار شود، شایعات زیادی در مورد دلایل تصمیم نمازی مطرح شده است.

او این بار در یک مهمانی ایرانی در امریکا اگر چه باز هم ترجیح داده این موضوع را رسانه ای نکند اما موقع صحبت در مورد سرمربی تیم ملی، تنها از او به عنوان یک مربی بزرگ تقدیر کرده و در مورد شخصیت کی روش سکوت کرده است.

نمازی در گفتگو با دوستان ایرانی اش به نکات دیگری هم اشاره کرده. او گفته در صورتی که فدراسیون فوتبال با درخواست مالی کی روش موافقت کند، او مشکلی برای ماندن در ایران ندارد.

نمازی در مورد آریا جسورو هاسه گاوا هم صحبت کرده. مربی سابق تیم ملی مامور مذاکره با این هافبک ایرانی ژاپنی بوده و با او تماس هم داشته منتهی آریا به خاطر بحثهای مرتبط با تابعیت ژاپنی اش ترجیح داده به ایران نیاید.

از نظر مربی سابق نیم ملی، خط خوردن خلعتبری از فهرست نهاِیی تیم ملی اصلا اتفاق عجیبی نبوده است. کی روش به بازیکنان قدرتی علاقه زیادی داشته و بارها گفته خلعتبری اصلا در کارهای دفاعی شرکت نمی کند و به همین دلیل او را کنار گذاشته است.

نمازی در بخش پایانی حرفهایش مدعی شده که خسرو حیدری ضعیفترین بازیکن تیم ملی در جام جهانی بوده و استیون بیت آشور به مراتب بازیکن بهتری از او بوده است.
  ۱  
آی اسپورت
2014-06-30 10:01:21
نظر دهید

۱ نظر
رسول
دوشنبه ۹ تیر ۱۳۹۳، ۱۱:۱۹
آقای نمازی خسرو در دفاع راست بازی نکرد که بیت آشور بخواد جاش بازی کنهدفاع راست تیم ملی پژمان منتظری بود که یکی از سه بازیکن برتر ایران بود.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر