فهرست
آغاز خریدهای راه‌آهن؛ علی کریمی، آبشک، ایران‌نژاد و...
آغاز خریدهای راه‌آهن؛ علی کریمی، آبشک، ایران‌نژاد و...

آغاز خریدهای راه‌آهن؛ علی کریمی، آبشک، ایران‌نژاد و...

آی اسپورت- بالاخره با مشخص شدن تکلیف مالکیت در باشگاه راه‌آهن این تیم نیز وارد بازار نقل و انتقالات شد. راه‌آهنی‌ها که دیرتر از بقیه تیم‌ها از تعطیلات بازگشته و زمان زیادی را از دست داده‌اند بلافاصله دست به کار شده و قصد دارند با پر کردن سبد خریدها هر چه سریع‌تر خودشان را به رقبا برسانند.

حمید استیلی، به عنوان سرمربی و تصمیم‌گیرنده جدید این تیم در اولین اقدامش بعد از ورود به راه‌آهن دیروز محمد غلامی مهاجم سپاهان را به خدمت گرفت. حرکت بعدی او که بلافاصله بعد از خرید غلامی انجام شد و با موفقیت همراه بود توافق با محمد آبشک و محسن ایران‌نژاد بود. آبشک همان هافبک دفاعی تنومند داماشی‌هاست که نیم‌فصل دوم لیگ گذشته را در مس کرمان سپری کرد. ایران‌نژاد نیز همان بازیکن چپ‌پایی است که سابقه کار با استیلی را در شاهین بوشهر داشته و استیلی در زمان حضور در پرسپولیس هم قصد به خدمت گرفتن او را داشت ولی موفق نشد. ایران‌نژاد فصل گذشته را در سپاهان آغاز کرد و در ذوب‌آهن به پایان برد.

اما خرید بعدی استیلی که پیوستن او به جمع راه‌آهنی‌ها تقریبا قطعی شده کسی نیست جز علی کریمی که رابطه خوبی با سرمربی جدید راه‌آهن دارد و به نظر می‌رسد با حضور استیلی در راه‌آهن قید پیشنهادات دیگرش یعنی سایپا و پیکان و تراکتورسازی و... را زده است. به خصوص که حضور عابدزاده و باقری جمع دوستان قدیمی او را در اکباتان بیشتر از هر جایی جمع کرده است. دوستانی که از قضا همه‌شان به یک نوعی با علی دایی مشکل دارند و رقابت آنها با پرسپولیس در فصل آینده دیدنی خواهد بود.

راه‌آهن با این خریدها تکلیف ۴ سهمیه از ۶ سهمیه لیگ برتری‌اش را مشخص می‌کند و فقط دو کارت دیگر برای خرید از لیگ برتر در دست خواهد داشت.

  ۲  
آی اسپورت
2014-06-30 10:51:42
نظر دهید
۲ نظر
-
دوشنبه ۹ تیر ۱۳۹۳، ۱۱:۴۹
نمیدونم چرا کریم راضى شده بااین کار کنه. کریمى وعابدزاده هیچى چون دنبال تیمن. مخصوصاعابدزاده.خریدبعدى امیرعابدزادس
عباس
سه شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۳، ۱۷:۲۶
از آقا کریم بیش از این انتظار میرفت ولی با این حال دوست داریم کریم خان باقری
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر