فهرست
پیش بازی فرانسه - نیجریه؛ جنگ عقاب و خروس
پیش بازی فرانسه - نیجریه؛ جنگ عقاب و خروس

پیش بازی فرانسه - نیجریه؛ جنگ عقاب و خروس

آی اسپورت - دو تیم فرانسه و نیجریه برای یافتن جایگاهی در بین 8 تیم برتر دنیا امشب به مصاف یکدیگر خواهند رفت. فرانسه با اقتدار توانست دور گروهی را به پایان برساند در حالی که نیجریه سختی های زیادی را برای صعود از گروه خودش متحمل شد.


فرانسه؛ رویاهای آبی

تیم دیدیه دشان تحسین بسیاری را برانگیخته است. آن ها در دور گروهی نمایش هیجان انگیزی را از خود علی الخصوص در 2 دیدار نخست ارائه کردند. دشان همچون دور گروهی با سیستم 3-3-4 وارد میدان خواهد شد. بنزما، والبوئنا و گریزمان بار دیگر به احتمال فراوان در خط آتش خروس ها قرار خواهند گرفت و پشت سر آن ها نیز کابای، ماتویدی و پوگبا انجام وظیفه خواهند کرد.کریم بنزما با 3 گل زده همچنان مهم ترین بازیکن فرانسه محسوب می شود. او عملکرد بسیار خوبی در جام جهانی از خود ثبت کرده و مهم ترین امید گلزنی دیدیه دشان محسوب می شود. نقطه ی قوت تیم دشان در دیدار امشب توانایی های فیزیکی بازیکنانی همچون پوگبا و ماتویدی خواهد بود که می توانند در مرکز زمین با بازیکنان قدرتمند نیجریه از لحاظ بدنی رقابت کنند.

فرانسه در کنار هلند و آلمان تنها نماینده های قاره ی اورپا هستند که از آن ها به عنوان مدعی قهرمانی یاد می شود.


نیجریه؛ اشتباهات داوری را فراموش کن

بسیاری عقیده دارند که نیجریه لایق حضور در مرحله ی یک هشتم نهایی نبوده است، به همین دلیل شاگردان کشی امشب قصد دارند با عملکرد خوب خود خلاف این مسئله را اثبات کنند.

اودموینگی و موسی مهم ترین مهره های کشی در فاز تهاجمی خواهند بود. موسی در بازی مقابل آرژانتین فوق العاده کار کرد و امشب نیز امیدوار است تا بتواند دروازه ی لوریس را باز کند.نقش اوبی میکل نیز در دیدار امشب بسیار مهم خواهد بود. هافبک باشگاه چلسی می تواند یار کلیدی کشی در میانه ی میدان در مصاف با بازیکنانی همچون پوگبا و ماتویدی باشد. نیجریه در دیدار امشب می خواهد از حیثیت قاره ی آفریقا دفاع کند.

     
آی اسپورت
2014-06-30 12:06:34
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر