فهرست
پیش بازی آلمان - الجزایر؛ فرصت انتقام
پیش بازی آلمان - الجزایر؛ فرصت انتقام

پیش بازی آلمان - الجزایر؛ فرصت انتقام

آی اسپورت - 32 سال پس از \" فاجعه ی گیخون \" آلمان و الجزایر بار دیگر به یکدیگر رسیدند. آلمان در جام جهانی 82 در دیداری بحث بر انگیز با پیروزی برابر اتریش، مانع از صعود الجزایر به مرحله ی بعد رقابت ها شد. اکنون روباه های صحرا این فرصت را خواهند داشت تا انتقام خود را از آلمان بگیرند.


آلمان؛ حریف را دست کم نگیر

شاگردان یواخیم لوو روی کاغذ شانس ممتازی برای پیروزی دارند اما جام جهانی 2014 نشان داده که در فوتبال هر اتفاقی ممکن است رخ دهد. یواخیم لوو باز هم با سیستم 3-3-4 وارد میدان خواهد شد. گوتزه، مولر و اوزیل به احتمال فراوان بار دیگر در خط حمله ی آلمان قرار خواهند گرفت.

الجزایر تیمی است که روی ضربات ایستگاهی بسیار خوب کار می کند به همین علت یواخیم لوو به مدافعانش از جمله هوملس و مرته ساکر تذکر داده که بر روی کارهای تدافعی در حین ضربات ایستگاهی تمرکز کامل داشته باشند.آلمان در دور گروهی گرچه مقابل غنا خوب کار نکرد اما در 2 بازی دیگر خود بسیار خوب ظاهر شد و توانست با 7 امتیاز به مرحله یک هشتم نهایی صعود کند.

بزرگ ترین خطر برای آلمان ها در این دیدار دست کم گرفتن حریف خواهد بود. مسئله ای که در جام جهانی نشان داده تا چه اندازه می تواند خطر ساز باشد. از آلمان به عنوان پر امید ترین تیم اروپایی یاد می شود و شاگردان لوو نمی خواهند در این بین کسی را از خود نا امید کنند.


الجزایر؛ به دنبال تکمیل شگفتی

شاگردان هلیلهودزیچ در دور گروهی فوق العاده ظاهر شدند. آن ها در همان بازی نخست برابر بلژیک شایستگی های خودشان را اثبات کردند. عملکرد روباه های صحرا مقابل کره خارق العاده بود و در بازی آخر برابر روسیه نیز به خوبی بازی تاکتیکی خود را به نمایش گذاشتند. بازی تاکتیکی که به طرز عجیبی فابیو کاپلوی بزرگ را عصبانی کرده بود. 

فقولی در سمت راست همچنان از مهم ترین بازیکنان الجزایر در فاز تهاجمی محسوب می شود و هلیچه نیز در خط دفاعی وزنه ای غیر قابل انکار برای هلیلهودزیچ خواهد بود.کسی از الجزایر انتظار غلبه بر آلمان را ندارد و همین مسئله می تواند کار آن ها را ساده تر کند. جدا از این مسئله این تیم از لحاظ تاریخی نیز برای این دیدار انگیزه ی بسیار زیادی دارد و قصد دارد تا انتقام جام جهانی 1982 اسپانیا را از آلمان بگیرد. 

  ۱  
آی اسپورت
2014-06-30 12:00:20
نظر دهید

۱ نظر
به نظر من بازی به پنالتی مکشه و شاید الجزایر برنده شه
سه شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۳، ۰۱:۵۹
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر