فهرست
بیت آشور در فکر جام جهانی 2018
بیت آشور در فکر جام جهانی 2018

بیت آشور در فکر جام جهانی 2018

آی اسپورت - درست است که استیون بیت آشور فرصتی برای بازی در جام جهانی پیدا نکرد. اما همین که این بازیکن متولد امریکا، با تیم ملی ایران به جام جهانی رفته سوژه جالبی برای رسانه ها محسوب می شود.

کوین فیکسلر نویسنده سایت sportsonearth درباره مدافع ایرانی ونکوور نوشته که او در بازگشت از جام جهانی هنوز نتوانسته ساعت خوابش را تنظیم کند و پرواز طولانی از سائوپائولو به تورنتو - بیت آشور نزدیک به 20 ساعت در راه بوده است -  کار او را سخت کرده است با این همه او به محض رسیدن به ونکوور، خیلی زود خودش را به اردوی تیمش رسانده است.

کارل رابینسون سرمربی ونکوور درباره مدافع ایرانی اش می گوید:\" استیوی، بی نظیر است. او یکی از بهترین بازیکنان لیگ امریکا در پست خودش محسوب می شود. او دوست داشت در بازی مقابل کلرادو به میدان رود اما نخواستم ریسک کنم و برای آنکه او مصدوم نشود، به او بازی ندادم\"

در ادامه این گزارش به داستان حضور بیت آشور در تیم ملی اشاره شده. اینکه او به دلایل مختلف نتوانست خودش را به یورگن کلینزمن سرمربی تیم ملی امریکا تحمیل کند و به همین دلیل به پیشنهاد کارلوس کی روش سرمربی ایران پاسخ مثبت داد.

استیوی در این مصاحبه باز هم مجبور شده به یک سئوال تکراری پاسخ دهد. اینکه چطور به عنوان یک فرد متولد امریکا، به تیم ایران رفته است. او گفته:\" من فقط به فوتبال فکر می کنم و دنبال سایر مسائل نیستم.\"

بیت آشور از اینکه در جام جهانی بازی نکرده ناراحت است اما از اینکه توانسته یکی از 700 بازیکنی باشد که به جام جهانی رفته، خدا را شکر می کند و می خواهد خودش را برای جام جهانی 2018 آماده کند.

او در مورد اینکه انتخاب ایران تصمیم درستی بوده، می گوید:\" ایران کشور من است و اگر در جام جهانی بازی می کردم بیشتر به صحت انتخابم پی می بردم. متاسفانه به دلایل مختلف نتوانستم برای امریکا بازی کنم و حالا ایران، تیم ملی من محسوب می شود. \"

     
آی اسپورت
2014-06-30 11:09:36
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر