فهرست
داستان عجیب پولادی با پرسپولیس: قرارداد دارد یا ندارد؟
داستان عجیب پولادی با پرسپولیس: قرارداد دارد یا ندارد؟

داستان عجیب پولادی با پرسپولیس: قرارداد دارد یا ندارد؟

آی اسپورت- از‌‌ همان روزهای درخشش مهرداد پولادی در جام جهانی این بحث پیش آمد که علی دایی باید برای فصل آینده دنبال مدافع چپ جدید باشد چرا که با این نمایش‌ها می‌شود پیش‌بینی کرد پولادی ترانسفر خواهد شد و در ۲۶ سالگی به اروپا خواهد رسید.

با این حال از سوی اطرافیان باشگاه پرسپولیس خیلی زود این مساله مطرح شد که پولادی قرارداد دارد و در قراردادش هیچ بندی نیست که او قادر به فسخ قراردادش باشد و پرسپولیس را ترک کند. پرسپولیسی‌ها خیلی زود این نکته را مطرح کردند که پولادی بیش از ۳۰ درصد مبلغ قرارداد فصل قبلش را گرفته و طبق قانون سازمان لیگ هم نمی‌تواند قراردادش را فسخ کند. از طرفی علی دایی هم گفته بود حاضر است با ترانسفر پولادی موافقت کند به شرطی که از این ترانسفر پول خوبی به پرسپولیس برسد. اما این مساله در حالی رخ می‌دهد که پولادی با باشگاهش برای یک فصل دیگر قرارداد داشته باشد اما نکته جالب اینجاست که خود پولادی مدام در مصاحبه‌هایش می‌گوید هیچ قراردادی با پرسپولیس ندارد و بازیکن آزاد است.

گفته می‌شود پولادی یک پیشنهاد اروپایی دارد و طی دو روز اخیر هم هیچ صحبتی با دایی و باشگاه پرسپولیس نداشته است. دایی از ملی‌پوشانش خواسته تا روز شنبه در تمرین حاضر باشند اما با این شرایط مشخص نیست پولادی در تمرین حاضر شود چرا که او به گفته خودش با این باشگاه قرارداد ندارد و احتمالا پیشنهاد‌هایش را سبک و سنگین می‌کند.

با این وجود سوال بزرگ اینجاست که چرا باشگاه پرسپولیس اعلام نمی‌کند که واقعا با پولادی قرارداد دارد یا نه؟ واقعا استعلام این مورد کار سختی است و سازمان لیگ نمی‌تواند جواب این سوال را شفاف کند؟

  ۱  
آی اسپورت
2014-06-30 12:00:50
نظر دهید

۱ نظر
-
دوشنبه ۹ تیر ۱۳۹۳، ۱۲:۱۹
قرارداد داره چون سال قبل 2ساله بسته
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر