فهرست
دایی به خانزاده اجازه جدایی نداد / امروز مذاکره برای طلب فصل قبل و قرارداد جدید
دایی به خانزاده اجازه جدایی نداد / امروز مذاکره برای طلب فصل قبل و قرارداد جدید

دایی به خانزاده اجازه جدایی نداد / امروز مذاکره برای طلب فصل قبل و قرارداد جدید

آی اسپورت – محمد رضا خانزاده  مدافع میانی پرسپولیس که نیم فصل دوم   فصل قبل به صورت قرضی به  ذوب آهن رفت بعد از حضور در جام جهانی قصد داشت از جمع سرخ ها جدا شود اما از آنجایی که قرارداد داشت باید از باشگاه پرسپولیس رضایتنامه می گرفت که موفق به این کار نشد.
گفته می شد خانزاده  از نایب قهرمان چین،یک تیم فرانسوی و ذوب آهن پیشنهاد داشته  اما دایی گفته به او نیاز دارد  به همین خاطر این مدافع میانی جوان باید در پرسپولیس بماند.
دیروز خانزاده همراه با یکی از نزدیکانش  در تمرین پرسپولیس حاضر شد و برای گرفتن رضایتنامه با دایی صحبت کرد اما سرمربی پرسپولیس به آنها گفت هرگز اجازه جدایی را به خانزاده نخواهد داد و او باید در اختیار پرسپولیس باشد.
البته  خانزاده از فصل قبل رقم قابل توجهی از پرسپولیس طلبکار است  ضمن اینکه از آن دست بازیکنانی است که باشگاه برای او او آپارتمان گرفت اما با پرداخت نشدن اجاره خانه اش ( که شیرینی اجاره اش کرده بود) صاحبخانه او حکم تخلیه اش را گرفته.همچنین در زمان عقد قرارداد این بازیکن با پرسپولیس این مساله  به او اعلام شده بود که اگر به تیم ملی دعوت شود رقمی به عنوان متمم روی قراردادش خواهد آمد که این اتفاق هم رخ نداد.
با این حال امروز یکی از نزدیکان او برای صحبت درباره طلب سنگین محمدرضا از فصل قبل و البته رقم قرارداد فصل جدیدش به باشگاه پرسپولیس خواهد رفت  تا  با رحیمی صحبت کند.
به احتمال زیاد این بازیکن از شنبه در تمرینات پرسپولیس حاضر می شود.
     
آی اسپورت
2014-06-30 12:33:29
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر