فهرست
گزارش ویژه: پرونده 4 و نیم میلیاردی پرسپولیس؛ خلعتبری و مشکلی که حل  نمی‌ شود
گزارش ویژه: پرونده 4 و نیم میلیاردی پرسپولیس؛ خلعتبری و مشکلی که حل نمی‌ شود

گزارش ویژه: پرونده 4 و نیم میلیاردی پرسپولیس؛ خلعتبری و مشکلی که حل نمی‌ شود

آی اسپورت- موضوع محمدرضا خلعتبری به یکی از پیچیده‌ترین مشکلات باشگاه پرسپولیس تبدیل شده است. مهاجم شماره ۹۹ پرسپولیس در فصل گذشته، از زمان انتقالش از عجمان به پرسپولیس، این باشگاه را با بدهی‌هایی با ارقام درشت روبه‌رو کرده و مشخص نیست وضعیت امسالش با سرخپوشان به کجا خواهد رسید.

به گزارش آی اسپورت، در حال حاضر مهم‌ترین مشکل در مورد خلعتبری بدهی ۴۵۰هزار دلاری باشگاه پرسپولیس به باشگاه عجمان بابت فسخ قرارداد سال گذشته این بازیکن است. قرار بود باشگاه پرسپولیس هزینه فسخ قرارداد این بازیکن را در چند قسط به باشگاه اماراتی پرداخت کند که هنوز بخشی از این تعهدات باقی مانده است. چهره‌های خیّری هم که قرار بود در این راه به پرسپولیس کمک کنند یا پا پس کشیدند و یا خودشان با مشکلات قضایی دست به گریبان شدند.

خلعتبری بازیکنی با ارزشی بود که با حضور در پرسپولیس حدود 4 و نیم میلیارد تومان خرج روی دست این باشگاه گذشته که البته بخش قابل توجه از این مبلغ به عنوان بدهی روی دست تیم مدیریتی جدید باقی مانده است، مبلغی در حدود یک و میلیارد تومان که علیرضا رحیمی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در تلاش برای کاهش آن است. البته رحیمی مکاتباتی را هم با باشگاه عجمان داشته و قصد داشته خیلی سریع به این باشگاه اماراتی برود و درباره بدهی به  گفت‌وگو بنشیند اما ظاهرا باشگاه عجمان فعلا پاسخی به درخواست مدیرعامل پرسپولیس نداده است و بدقولی های طرف ایرانی در پرداخت مطالبات باعث شده آنها نسبت به پرسپولیس گارد داشته باشند.

برای حل این موضوع مدیربرنامه های ایرانی محمدرضا خلعتبری یک چهره کلیدی است. او که روابط نزدیکی با باشگاه عجمان دارد تا امروز مانع از شکایت این باشگاه اماراتی از پرسپولیس به فیفا شده است.

خلعتبری در حال حاضر به دنبال راه چاره این دردسر مالی است و ظاهرا کار به سمتی رفته که او خیلی هم راغب به ماندن در جمع قرمزپوشان نیست. خوب است بدانید علیرضا رحیمی هم که به تازگی از مدیران پرسپولیس درخواست 5 میلیارد تومان بودجه کرده است با پاسخ منفی هیات مدیره روبه‌رو شده و پولی برای پرداخت عجمان در بساط ندارد.

     
آی اسپورت
2014-06-30 12:39:59
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر