فهرست

سرقت از والدین خدیرا در برزیل

آی اسپورت- در آستانه ی دیدار تیم های ملی آلمان و الجزایر خبر شوک آور برای هافبک ژرمن ها منتشر شد. دوریس و لاژار خدیرا، والدین سامی خدیرا، که برای دیدن بازی فرزندشان به برزیل سفر کردند، با حمله سارقین خیابانی مواجه شدند.
بنا به گزارش بیلد، والدین سامی خدیرا، پیش از دیدار مقابل غنا، از هتل محل اقامت خود در فورتالزا برای گشت و گذار به بیرون رفتند و این درحالی بود که دو سارق موتور سوار آن ها را تعقیب می کرد.
یکی از این سارقین با تهدید اسلحه به پدر سامی خدیرا حمله کرد و پول، اشیاء قیمتی و تلفن همراه او را به سرقت برد و بدون آنکه آسیبی جدی به آن ها برسانند محل سرقت را ترک کرد. 
این اتفاق در حالی روی داد که پیش از این، رسانه ها و مسئولین برگزاری مسابقات به توریست ها هشدار داده بودند که کشور برزیل از نظر امنیتی شرایط چندان مناسبی ندارد و از تردد بدون هماهنگی در شهر خودداری کنند.
با این وجود والدین خدیرا همچنان برای موفقیت فرزند خود در جام جهانی به حمایت هایشان ادامه می دهد آن ها با وجود این حمله ی وحشیانه، دیدار تیم های آلمان و ایالات متحده را از نزدیک تماشا کردند و در دیدار امشب مقابل الجزایر نیز در استادیوم حضور خواهند داشت.
     
آی اسپورت
2014-06-30 12:47:50
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر