فهرست
پاسخ سازمان لیگ به پرسپولیس: متمم ها را پرداخت کنید
پاسخ سازمان لیگ به پرسپولیس: متمم ها را پرداخت کنید

پاسخ سازمان لیگ به پرسپولیس: متمم ها را پرداخت کنید

آی‌اسپورت‌ ـ سازمان لیگ‌برتر فوتبال ایران در پاسخ به استعلام هیات مدیره باشگاه پرسپولیس مبنی بر روشن شدن تکلیف متمم های این باشگاه به آنها اعلام کرد بنا بر قوانین موجود راهی جز پرداخت مطالبات بازیکنان وجود ندارد.
در حسابرسی های اولیه باشگاه پرسپولیس بدهی به بازیکنان 4 میلیارد تومان برآورد شده بود اما با حسابرسی های دقیق تر مشخص شده است که این باشگاه حداقل 11 میلیارد تومان به بازیکنانش بدهکار است. در حال حاضر  باشگاه پرسپولیس که به دنبال بستن تیم هم هست بیش از همیشه به پول احتیاج دارد اما تا به حال تنها 7 و نیم میلیارد تومان به حساب باشگاه واریز شده است که این مبلغ حتی کفاف بازپرداخت کامل بدهی را نداده است. علیرضا رحیمی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس از هیات مدیره تقاضای 7 میلیارد بودجه جدید کرده که تنها با 2 میلیارد آن موافقت شده است. البته چک اسپانسر پرسپولیس در مردادماه وصول می‌ شود و 5 میلیارد تومان دیگر به حساب باشگاه خواهد آمد که با این پول می‌ شود تازه می‌ شود بدهی  های قبلی پرسپولیس را صاف کرد و پس از آن نوبت به قراردادهای امسال خواهد رسید.
علی دایی از شرایط فعلی باشگاه پرسپولیس نگران است و مراتب نارضایتی خود را به علیرضا رحیمی مدیرعامل باشگاه نیز اعلام کرده است.
     
آی اسپورت
2014-06-30 12:46:38
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر