فهرست
سئوال روز: تیم بعدی سردار ؛روبین کازان یا زنیت؟
سئوال روز: تیم بعدی سردار ؛روبین کازان یا زنیت؟

سئوال روز: تیم بعدی سردار ؛روبین کازان یا زنیت؟

آی اسپورت - مسی ایرانی در رادار آرسنال. قبل از جام جهانی این عبارت بارها و بارها مورد استفاده خبرنگاران خارجی قرار گرفت. عملکرد قابل قبول سردار آزمون در روبین کازان باعث شده بود که آرسنال و همچنین میلان مشتریان جدی سردار باشند و نام باشگاههای لیورپول، تاتنهام و حتی بارسلونا هم به عنوان مشتریان این بازیکن جوان ایرانی مطرح شود.

سردار که به اردوی تیم ملی دعوت شده بود، امیدوار بود با حضور در جام جهانی به یکی از این پیشنهادها جواب مثبت دهد اما حذف او از فهرست نهایی تیم ملی تمام معادلات را به هم زد تا سردار در گفتگو با یکی از خبرگزاری ها اعلام کند که فعلا برنامه ای برای بازی در بالاترین سطح فوتبال اروپا ندارد و می خواهد در روسیه به فوتبالش ادامه دهد.

مدیر برنامه او چند وقت مدعی شده بود که زنیت روسیه سردار را می خواهد و احتمال حضور آزمون در لیگ قهرمانان اروپا وجود دارد اما سردار فعلا که در تمرینات روبین کازان شرکت می کند.

او طی روزهای گذشته عکسهایی از حضورش در تمرینات روبین کازان را منتشر کرده و هنوز برای آینده اش تصمیمی نگرفته. آیا او فصل آینده هم در روبین کازان خواهد بود یا اینکه مسی ایرانی را در زنیت خواهیم دید؟ 

     
آی اسپورت
2014-06-30 13:04:42
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر