فهرست
مخالف جباری و منتظری برگشت/ استقلال منتظر تصمیم آدم
مخالف جباری و منتظری برگشت/ استقلال منتظر تصمیم آدم

مخالف جباری و منتظری برگشت/ استقلال منتظر تصمیم آدم

آی اسپورت- الاهلی قطر در اقدامی عجیب، تصمیم به برکناری لوکا بوناچیچ گرفت. این سرمربی کروات به دلیل نداشتن حتی یک برد در 4 بازی آخر تیمش از کار برکنار شد و جایش را به یوسف آدم داد؛ همان کسی که فصل قبل هم بعد از اخراج زلاتکو کرانچار روی نیمکت الاهلی نشست و با بردهای پیاپی این تیم را از قعر جدول به پله ششم رساند.

انتصاب یوسف آدم اما بدترین خبر برای بازیکنان ایرانی الاهلی است. این مربی بومی اعتقاد چندانی به جباری و منتظری ندارد. از نظر آدم، جباری بازیکن خوبی است ولی به قدری در یک فصل مصدوم می شود که بهتر است به طور کامل رویش خط قرمز کشید. از نظر او، منتظری هم به دلیل بالا رفتن سنش هم کمی کند است و هم بسان جباری، زود مصدوم می شود. آدم در 6 هفته پایانی فصل قبل که سرمربی الاهلی شد، منتظری را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشت و هر هفته کمتر از هفته قبل به جباری بازی می داد؛ اتفاقی که باعث اعتراض کارشناسان قطری هم شده بود.

در ابتدای فصل هم اعلام شده بود درصورت سرمربی شدن آدم، جباری و منتظری جایی در الاهلی ندارند و حالا باید دید این مربی در نیم فصل درباره دو بازیکن ایرانی اش چه تصمیمی می گیرد. در حال حاضر جباری و منتظری ماه هاست که به دلیل مصدومیت برای الاهلی بازی نمی کنند ولی جباری در آستانه بازگشت به ترکیب قرار دارد.

جباری و منتظری تا پایان این فصل با الاهلی قرارداد دارند و هر دو نفر جزو بازیکنان گران قیمت این تیم محسوب می شوند. باید دید آدم همچنان روی مواضعش می ماند و خواهان فسخ قرارداد بازیکنان ایرانی اش می شود یا اینکه به جباری و منتظری اجازه می دهد تا پایان مدت قراردادشان در این تیم بمانند؟ در قرارداد این دو بازیکن بند فسخ قرارداد وجود ندارد و الاهلی اگر بخواهد چنین کاری را انجام بدهد، باید رضایت جباری و منتظری را فراهم کند.

اگر آدم خواهان فسخ قرارداد این دو نفر شود، استقلال و منصوریان با آغوش باز از هر دوی شان استقبال می کنند بخصوص که آبی ها در مرکز زمین نیاز به یک مغز متفکر دارند. منصوریان می گوید:«پژمان و مجتبی علاوه بر اینکه دوستان خوب من هستند همبازیان من هم بوده اند و در مصاحبه هایم هم گفتم اگر آنها بیایند از حضورشان استقبال می کنم».

۶    
آی اسپورت
2016-11-01 19:10:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر