فهرست
کی‌روش منتظر بازیکنان؛ تیم ملی به دبی رفت
کی‌روش منتظر بازیکنان؛ تیم ملی به دبی رفت

کی‌روش منتظر بازیکنان؛ تیم ملی به دبی رفت

آی اسپورت - اعضای تیم ملی فوتبال ایران که شامل بازیکنان دعوت شده به اردو، کادر فنی، پزشکی و تدارکات هستند ساعت ۱۱:۲۵ امروز (دوشنبه) از طریق فرودگاه بین‌المللی امام خمینی راهی امارات شدند. کارلوس کی‌روش و دستیاران خارجی‌اش قبل از کاروان تیم ملی به دبی رفته بودند تا شرایط تمرینی را برای شروع اردو آماده کنند.

تیم ملی برای این اردو با ۲۵ بازیکن راهی اردو شد. علیرضا بیرانوند، محمدرضا اخباری، رشید مظاهری، رامین رضاییان، سیدجلال حسینی، محمد انصاری، میلاد محمدی، عزت‌الله پورقاز، وحید محمدزاده، امید ابراهیمی، کمال کامیابی‌نیا، احسان حاج‌صفی، داریوش شجاعیان، مرتضی تبریزی، سروش رفیعی، وحید امیری، احسان پهلوان، مهدی طارمی، ساسان مسعود ابراهیم‌زاده، مهدی رحیم زهیوی، محمد ایرانپوریان و فرزاد حاتمی ۲۳ بازیکنی بودند که برای حضور در اردوی آماده‌سازی به تیم ملی دعوت شده‌اند و وریا غفوری و مهدی ترابی هم که مصدوم هستند برای پیگیری وضعیت درمانی خود همراه با سایر بازیکنان راهی دبی شدند.

قرار بود تیم ملی ۱۷ دی‌ماه در دیداری دوستانه به مصاف مراکش برود. اما فدراسیون فوتبال این کشور اعلام کرده دیدار دوستانه با ایران لغو شده است. با این حال هنوز واکنشی از سوی فدراسیون فوتبال ایران صورت نگرفته و مسئولان فدراسیون اظهار نظری در خصوص برگزاری یا عدم برگزاری دیدار دوستانه با مراکش نداشته‌اند.

     
آی اسپورت
2017-01-02 11:44:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر