فهرست
انتقاد مهاجری؛ ورزشگاه امام رضا موزه شود
انتقاد مهاجری؛ ورزشگاه امام رضا موزه شود

انتقاد مهاجری؛ ورزشگاه امام رضا موزه شود

آی اسپورت – بازی امروز پدیده و صنعت نفت آبادان در ورزشگاه ثامن برگزار شد. ورزشگاهی که زمینش اصلا کیفیت مناسب را ندارد. پدیده بازی را برد اما در پایان بازی رضا مهاجری مربی تیم برنده هم از این مساله انتقاد کرد. او در نشست خبری گفت: «کل داشته مشهد همین زمین است. بازی‌های ما و مشکی‌پوشان و همچنین تمرینات ما روی همین زمین است. استادیوم امام رضا (ع) به تاریخ پیوست و مبارک کسانی باشد که آن را ساختند. با توجه به آغاز سرما و کیفیت زمین ثامن باید به دنبال فوتبال علی‌اصغری برویم. از ورزشگاه امام رضا (ع) هم برای موزه استفاده کنند.»

در ماه‌های گذشته چند بازی در ورزشگاه امام رضا برگزار شد اما مدتی است که مسئولان اجازه برگزاری بازی در ورزشگاه اما رضا را نمی‌دهند. دلیلش را هم کسی نمی‌داند.

۸ ۵  
آی اسپورت
2018-01-05 18:13:00
نظر دهید

۵ نظر
مارال
جمعه ۱۵ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۲۰
خخ واقعا حرفش خیلی قشنگ بود.
پدرام
جمعه ۱۵ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۴۷
کلا خوشی در مشهد حرام است

فقط دزدی و چپاول و غیره آزاده
ملانصرالدین
جمعه ۱۵ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۱۰
چون ورزشگاه امام رضا مال بابای علم الهدی و رییسیه.از جیب پدرشون پول ساختش رو دادن.واسه همین خصوصی حساب میشه.فقط ساختنش که بگن ساختیم.احتمالا خانوادگی میرن فوتبال بازی میکنن توش چون بازم تاکید میکنم از جیب باباشون ساختنش.فکر کنین،آخوندایی که در زمان قبل با پول صدقه و نذورات مردم زندگی میکردن حالا چه پادشاهی میکنن.الهی به حق زجر این مردم بیچاره و بی پناه شر اینا رو از سر مردم کم کن.
بابک
جمعه ۱۵ دی ۱۳۹۶، ۲۱:۱۳
کارايی تو اين نظام ميشه که به خدا تو اتيوپی و زامبيا هم نميشه! چند ميليون دلار
از پول مردم خرج کردن، حالا که ساخته شد اجازه استفاده ازش نميدن! صد رحمت
به آفريقا.

۴
حجت
جمعه ۱۵ دی ۱۳۹۶، ۲۲:۲۱
اون از نقش جهان که نصفه و نیمه دارن توش بازی میکنن .اونم از ورزشگاه پارس شیراز که نیمه کاره افتتاحش کردن و توش بازی نمیکنن .اینم از این.بازم به اون (خدا بیامرز)که ازادیو ساخت
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر