فهرست
چراغ سبز نکونام به استقلال: همه می‌ دانند در قلب من چه می‌ گذرد
چراغ سبز نکونام به استقلال: همه می‌ دانند در قلب من چه می‌ گذرد

چراغ سبز نکونام به استقلال: همه می‌ دانند در قلب من چه می‌ گذرد

آی‌اسپورت‌ ـ جواد نکونام کاپیتان تیم‌ملی‌ فوتبال ایران از چهره های مهم فصل نقل و انتقالات فوتبال ایران است. پس از اعلام رسمی خبر انصراف نکونام و سپاهان برای همکاری در فصل جدید این شایعه که جواد به استقلال بازخواهد گشت، فضای رسانه های ورزشی را به خود اختصاص داد. اما نکونام روز گذشته در  گفت‌وگو با خبرنگاران تاکید کرد که از باشگاه استقلال هیچ تماسی با وی گرفته نشده است و حرف هایی که در این زمینه در فضای مجازی منتشر شده تنها شایعاتی هستند که به درد پر کردن روزنامه ها می‌ خورد.
نکته مهم درباره نکونام و استقلال اختلاف بین او و امیر قلعه‌نویی است، نکو در نیم فصل گذشته پس از جدایی از استقلال مصاحبه های تندی علیه قلعه‌نویی کرد و وی را متهم کرد دوست دارد تیم‌ملی‌ نتیجه نگیرد. ظاهرا قلعه‌نویی و نکونام بیشتر از این ها با هم مشکل داشته اند و بنابراین با وجود شروع خوب در ابتدای دو فصل پیش سرمربی استقلال هیچ علاقه ای به بازگرداندن کاپیتان تیم‌ملی‌ ندارد. با این حال نکونام یک استقلالی دو آتشه است و همیشه باید روی حضورش در استقلال فکر کرد، بخصوص که او کاپیتان تیم‌ملی‌ هم هست و در جام‌ ملت های آینده هم عضو تیم‌ملی‌ خواهد بود. نکونام همچنین حمایت ملی‌پوش های استقلال را هم با خود دارد و همین مسئله می‌ تواند شانس حضور او را در جمع آبی پوشان را افزایش دهد. البته استقلالی ها برای پست هافبک دفاعی مهدی کریمیان و امید ابراهیمی را به خدمت گرفته اند که البته استخدام کریمیان با انتقادهایی همراه بوده است.
نکونام در پاسخ به این سوال که چه کار خواهد کرد می‌  گوید: دوست دارم مدت کوتاهی استراحت کنم اما همه می‌ دانند در قلب من چه می‌ گذرد!
طبیعی است که قلب نکونام آبی است و لابد او دوست دارد چند صباح آخر فوتبال را در جمع آبی پوشان سپری کند اما اگر  کسی نبود که او و قلعه‌نویی را آشتی دهد باید سراغ گزینه های دیگری رفت، گزینه هایی مثل نفت تهران که باشگاه بی سروصدا و حرفه ای برای ملی پوشی مثل نکونام است.
  ۴  
آی اسپورت
2014-06-30 13:22:19
نظر دهید

۴ نظر
-
دوشنبه ۹ تیر ۱۳۹۳، ۱۴:۰۴
در قلب ایشونو نمیدونم اما در قلب طرفداران تیم ملی خداحافظی ایشون از فوتبال ملی میگذره
omid
دوشنبه ۹ تیر ۱۳۹۳، ۱۴:۱۳
تو برای استقلالیهااااا نه حجازی میشی نه فرهاد مجیدی ...گدای محبوبیت........
حامد
دوشنبه ۹ تیر ۱۳۹۳، ۱۴:۳۵
وقتی ابراهیمی و کریمیان باشن، آندو هم تکلیفش مشخص نباشه شاید بمونه، قلعه نوعیم که باهاش خوب نیست، اونم بازیکنی نیست که رو نیمکت بشینه چند درصد فکر میکنین میاد؟
7 سال حسرت!
دوشنبه ۹ تیر ۱۳۹۳، ۱۶:۲۸
اتفاقا هواداران استقلال عزیز خواهان بازگشت جواد عزیز به تیم هستن.
جواد جون بازوبند آبی و ترس از رکورد شکنی بد جور لنگیا رو سوزونده!! ایشالا که برگردی.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر