فهرست
یادداشتی خطاب به منتقدان پرشمار جواد خیابانی: بی‌رحمی تحمل‌ناپذیر
یادداشتی خطاب به منتقدان پرشمار جواد خیابانی: بی‌رحمی تحمل‌ناپذیر

یادداشتی خطاب به منتقدان پرشمار جواد خیابانی: بی‌رحمی تحمل‌ناپذیر

چهره‌ها به سادگی اشاره انگشت روی دکمه روشن ریموت، تصویرشان تکثیر می‌شود. این مستطیل‌های نصب شده روی دیوار، قرار گرفته روی زمین و روی میز به سرعت شاخ و برگ پیدا کردن شجره‌نامه همسترها تصویر چهره‌ها را خانه به خانه، شهر به شهر و قلب به قلب ارسال می‌کنند و... تعارف که نداریم، الان مثلا علی ضیا و بیشتر احسان علیخانی، عین عبارت کلیشه‌ای «در آسمان‌ها سیر می‌کنند»، در آسمان‌ها سیر می‌کنند، بس که کشته مرده دارند، اما... این ماجرا (شهرت) آن سو هم دارد که می‌شود همان جا خالی دادن ابرها و... سقوط، سقوط، سقوط... یاد چه کسی افتادید؟ زیاد به خودتان افتخار کنید؛ چندان هم باهوش نیستید، منتقدان کاری کرده اند که حالا تا بگویی «سوتی»، معادلش در ذهن مخاطب می‌شود، جواد، خیابانی!

جواد خیابانی، زمانی ـ حالا دیگر کوتاه، در مقایسه با سال‌هایی که به شکلی متفاوت سپری شد ـ پدیده‌ای محبوب در تلویزیون ایران محسوب می‌شد. او ارائه‌ای متفاوت از فن گزارشگری فوتبال داشت و تمام طرفداران فوتبال آرزو می‌کردند، مسابقه‌ای که قرار است از تلویزیون پخش شود، همراه با گزارش جواد خیابانی باشد. همین جواد خیابانی که امروز ـ امروزی به قدمت سال‌ها ـ سوژه ثابت لوده‌بازی‌ها، مسخره‌بازی‌ها و شوخی‌های پیامکی و شبکه‌های اجتماعی است، زمانی جذاب‌تر از عادل فردوسی‌پور در تلویزیون ایران می‌درخشید.

تقصیر خودش است و در این تردیدی نیست. جواد خیابانی در زمان متوقف شد و در روزگاری که یک روز، حتی اگر یک روز «در جریان» نباشی، بی‌سواد و دیرینه‌اندیش محسوب می‌شوی، او بیش از حد زندگی را ساده گرفت و ساده‌تر از آن سقوط آغاز شد. جواد خیابانی شاید هم به اندازه کافی عاشق فوتبال و حرفه‌اش نبود. او صدای خوبی داشت و بیشتر روی همین حساب کرد. در نهایت از جایی که دوستان سابقش ـ گروهی که در مطبوعات چهره شدند و زمانی با جواد خیابانی در کوچه گل کوچک بازی می‌کردند ـ علیه او شوریدند و خودکار گذاشتند روی اشتباهاتش... او بسادگی تبدیل به سوژه ثابت نقد و بدتر از آن، مسخره‌بازی و جوک ساختن‌های اینترنتی شد. حالا سال‌هاست که کافی است خیابانی شبی فوتبال گزارش کند و آنلاین و دقایقی بعد، فهرستی از گاف‌های او روی شبکه‌های اجتماعی قرار بگیرد! حالا سال هاست تا بگویی «گاف»، «سوتی»، معادلش در ذهن مخاطب می‌شود، جواد خیابانی!

باز نیاز است، رک و راست، مستقیم و بی‌رحمانه نوشته شود: جواد خیابانی واقعا لایق نقد شدن است، اما... آیا او واقعا ضعیف‌ترین گزارشگر فوتبال در ایران است؟ شاید عده‌ای حتی به این پرسش پاسخ مثبت بدهند و حتی شاید نشود به آنها خرده گرفت. با این حال بازهم رفتار حال حاضر با جواد خیابانی بی‌رحمانه به نظر می‌رسد. قبل از هر دلیلی برای نقد منتقدان جواد خیابانی، باید این پرسش را مطرح کرد که به فرض ضعیف بودن جواد خیابانی در گزارشگری فوتبال، سایر گزارشگرهای فوتبال ایران در آن حد فوق‌العاده هستند که در قیاس، جواد خیابانی در خور این همه نقد و تمسخر باشد؟!

صادقانه بخواهیم به این پرسش پاسخ بدهیم، حتی عادل فردوسی‌پور هم خالی از گاف گزارش نمی‌کند و این یک واقعیت است. بعید است علایق شخصی ما در قضاوت‌هایمان نسبت به آدم‌ها بی‌تاثیر باشد وگرنه هیچ تردیدی نیست که فاصله دوستان گزارشگر جواد خیابانی با او، حداقل از زمین تا آسمان نیست که آن‌ها در آسایش گزارش کنند و خیابانی در هراس صبح فردا!

حرف دیگر درباره کیفیت کار و زندگی کسانی است که خیلی راحت جواد خیابانی را نقد می‌کنند. اغراق نیست که نوشته‌های بسیاری از این به اصطلاح روزنامه نگارها، پر از گاف‌های دستوری، ساختاری و نوشتاری است. این هم یک واقعیت است که ما در ایران افراد بی‌نقص ـ در هیچ حرفه‌ای ـ چندان زیاد نداریم که بی‌رحمانه از کوچک بودن خودمان بگذریم و پا روی کوچک‌های اطرافمان بگذاریم. ماجرا این اواخر به جایی رسید که آدم از خواندن نوشته‌ای درباره گاف‌های جواد خیابانی، بیشتر احساس می‌کند دوستان براساس روال رایج می‌نویسند و این گیر دادن‌ها به خیاباتی بیشتر شبیه یک مد است تا جسارت‌های یک نویسنده حرفه‌ای مطبوعات.

کسی هرگز از عادل فردوسی‌پور انتقاد نمی‌کند، کسی گاف‌های او را نمی‌شمارد چون می‌ترسند مخاطب دلخور شود، اما خیابانی جوابش را در این موارد پس داده!

در این شرایط، رفتار فعلی با جواد خیابانی بیش از آن که نقد باشد، بزدلی محسوب می‌شود و بیش از آن‌که شوخی باشد، نوعی لوده‌بازی است. در نهایت، کار به جایی می‌رسد که در این شب‌های فوتبال پشت فوتبال، صدای خیابانی مدام شنیده می‌شود و ساعتی بعد، شمارش گاف‌های او در شبکه‌های اجتماعی آغاز و... .

شهرام فرهنگی 

  ۵۹  
آی اسپورت
2014-07-03 18:52:47
نظر دهید

۵۹ نظر
علی
دوشنبه ۹ تیر ۱۳۹۳، ۱۳:۵۰
به نظرم باند فردوسی پور سعی در بدنامی خیابانی دارن والا همه گزارشگرها در طول بازی سوتی میدن ولی چون کسی روی اینا زوم نمی کنه مچشون گرفته نمیشه.لااقل خیابانی از جایگاهش مثل فردوسی پور سو استفاده نمی کنه.
kj
دوشنبه ۹ تیر ۱۳۹۳، ۱۳:۵۶
می دونین فرق خیابانی چیه؟
فرقش اینه که فینال CL رو گند می زنه توش ولی علیفرد بازی های نصف شب و کم اهمیت رو گزارش می کنه.
کی تا حالا صحنه آهسته رو فکر کرده گل شده؟
بقیه هم ایراد دارن ولی خیابانی با اختلاف تو صدره.
فقط خیابانی ه که می تونه تو یه بازی آدم رو به مرز دیوونگی برسونه.
تا حالا دیدین خیابانی اشتباه کنه و عذرخواهی کنه و درستش کنه؟ پررو پررو به روی خودش نمی یاره.
ولی عادل و ... می گن فلانی بود یا فلان شد، اشتباه کردیم.
-
دوشنبه ۹ تیر ۱۳۹۳، ۱۴:۱۲
گزارش گر های ضعیف تر از خیابانی هم توی صدا و سیما هستند، علیفر، پیمان یوسفی، سیانکی و ... مسئله اینجاست که به اون ها فینال لیگ قهرمانان رو نمی دن گزارش کنند.
mehdigravandi
دوشنبه ۹ تیر ۱۳۹۳، ۱۴:۳۳
یکی باید بره به فردوسی پور گیر بده که علاقه شو تو گزارش هاش دخالت میده
مثلا هرکی بازیکن بارسا باشع یا میخواد بره بارسا میگه:چه قدر این بازیکن خوبه
ولی بازیکن رئال مادرید باشه یه شوت بزنه میگه خیلی خودخواهانه بود ولی اگر بازیکن بارسا شوت بزنه میگه یه شوت فوق العاده
یا
سیانکی از همه بدتره.الان همه زوم کردن به خیابانی.درسته اشتباه زیاد داره.ولی بازیکنی رو نمی کوبه
پویا لوس بلانکوس
دوشنبه ۹ تیر ۱۳۹۳، ۱۴:۴۷
عزیز من خیابانی شعر می گه گزارش نمی ده.چند تا مشکل داره یکی اینکه یه چیزی می گه که خودش نمی تونه درستش کنه.دوما از بعضی ها خیلی تعریف می کنه.سرهنگ علیفر هم جدیدا اضافه شده به این جمع.
آدامس خرسی
دوشنبه ۹ تیر ۱۳۹۳، ۱۴:۵۱
گزارشهای خیابانی خیلی بیشتر از عادل به من میچسبه
عادل بازیو کسل و بدون شور گزارش میکنه اما جواد بازی روسیه و الجزایر رو جوری گزارش کرد که حس فینال جام جهانی بهم دست میداد
-
دوشنبه ۹ تیر ۱۳۹۳، ۱۴:۵۴
کسی که این متن رو نوشته قطعا نویسنده سایت بوده!!!!!!!!!!!
-
دوشنبه ۹ تیر ۱۳۹۳، ۱۴:۵۵
منم یه زمانی هم نظر شما بودم اما واقعا خیابانی با گزارش هاش جایی برای دفاع از خودش باقی نگذاشت .
علیفر از همه رو مخ تره
سعید
دوشنبه ۹ تیر ۱۳۹۳، ۱۵:۰۳
باید بدونه کارش چیه و چندملیون نفر دارن گزارش ایشونو میشنون،توضیحات زیادی برا همه ملال اوره و ریسک اشتباهو بالا میبره،فردوسی پور گاف میده ولی بلافاصله خودش بیانش میکنه،ولی ایشون شعور مخاطبش رو ندیده میگیره
سعید
دوشنبه ۹ تیر ۱۳۹۳، ۱۵:۰۳
باید بدونه کارش چیه و چندملیون نفر دارن گزارش ایشونو میشنون،توضیحات زیادی برا همه ملال اوره و ریسک اشتباهو بالا میبره،فردوسی پور گاف میده ولی بلافاصله خودش بیانش میکنه،ولی ایشون شعور مخاطبش رو ندیده میگیره
یاسین
دوشنبه ۹ تیر ۱۳۹۳، ۱۵:۰۹
سیانکی بازی هلند مکزیک به سی لسن میگه کییسن سیستم بازی 4.3.2 و... واقعا افتضاحه
omid
دوشنبه ۹ تیر ۱۳۹۳، ۱۵:۱۱
این همون اقایى که وقتی اتلتیکو گل خورد انگار کسیش مرده. که انقدر ناراحت شد همون اقایى که به بچه هاى بى ادعایى که اومدن توى یک مسابقه شرکت کردن توهین کرد وبا تحقیر امتیاز داد و خیلى چیزاى دیگه بازم میگید شایسته این حرفا نیست ؟
omid
دوشنبه ۹ تیر ۱۳۹۳، ۱۵:۱۱
این همون اقایى که وقتی اتلتیکو گل خورد انگار کسیش مرده. که انقدر ناراحت شد همون اقایى که به بچه هاى بى ادعایى که اومدن توى یک مسابقه شرکت کردن توهین کرد وبا تحقیر امتیاز داد و خیلى چیزاى دیگه بازم میگید شایسته این حرفا نیست ؟
kj
دوشنبه ۹ تیر ۱۳۹۳، ۱۵:۱۲
کی گفته خیابانی بازیکنی رو نمی کوبه یا الکی تعریف نمی کنه؟
مگه همین حقیقی نبود که شاکی شده بود از دستش؟
کورتوا رو کم تو فینال لیگ قهرمانان کوبید؟
حرفی از دی ماریا تو فینال زد؟
مارسلو که قبل گلش گند زده بود تو بازی رو هی الکی ازش تعریف نکرد؟
یا موراتا؟
حمزه
دوشنبه ۹ تیر ۱۳۹۳، ۱۵:۱۶
داداش تز میدیا! ما هم میدونیم از خیابانی بدتر هم وجود داره تو صدا و سیما ولی به اونا فینال CL رو حداقل نمیدن! آخه تا وقتی که عادل و مزدک و احمدی و ... هستن چرا باید فینال CL رو داد به خیابانی!!! طرف صحنه آهسته میبینه فکر میکنه گله!!!!! طرف بازیکن رئال که ریش گذاشته رو میبینه فکر میکنه توران، بازیکن اتلتیکوئه! حالا خوبه نیمه اول دیده کمه توران با کت و شلوار تو تماشاچیاست!!! بابا ولمون کن اعصابمون خرده از این جواد. علیفر هم همین طوره. حالم از گزارش هاش به هم میخوره!!!!
اینا دیگه نباید گزارش کنن؛ اگه اصراری به گزارششون هست بازی های معمولی رو بدن بهشون! حتی جام جهانی رو هم نباید گزارش کنن!!!!!!!!!
حسین
دوشنبه ۹ تیر ۱۳۹۳، ۱۵:۴۱
اکثر گزارشکر ها بارسایی اند و به وضوح میشه تو گزارش اینو فهمید که اصلا خوب نیس بازی دو شب قبل برزیل و مکزیک فردوسی بور گفت نیمار بیچاره بین این بازیکن ها چیکار کنه ولی بازی برتغال که رونالدو تنها بود و از اون مهمتر مصدوم بود از رونالدو انتقاد کرد در حلی که بازیکن های برتغال از برزیل ضعیف تر انداما در کل فردوسی بور از بفیه بهتره خیابانی بازی های مهم گاف زیاد میده و همین باعث تو چشم اومدنش میشه
...
دوشنبه ۹ تیر ۱۳۹۳، ۱۵:۵۶
ببینید بی رو در وایستی ما تو ایران گزارشگر "خوب" حتی نداریم....کافیه یکی دو بار گزارش گزارگرای خوب انگلیسی رو بشنوید اونوقت مقایسه کنید با گزارش عادل. میبینید حتی عادل هم اونقدر که میگن گزارشگر خوبی نیست.خیابانی هم گزارشگر ضعیفیه و واقعا فاصله عادل و خیابانی اونقدرا هم زیاد نیست. عادل هم میره رو اعصاب آدم خیلی زیاد.عادل بارسایی ه ولی برای اینکه نگن طرفداری میکنی الکی و بی مورد به بازیکنای بارسا گیر میده و از اونور سعی میکنه درمورد رئال بزرگ نمایی کنه چون میترسه از اینکه بگن عادل بارساییه و به نفع گزارش میکنه.از نظر گزارشگری اما خیابانی اصلا ضعیف "ترین" نیست.علیفر ضعیف تره حتی ولی اینم توجیه مسخره کردن و جوک ساختن نیست
امیر
دوشنبه ۹ تیر ۱۳۹۳، ۱۶:۲۶
جواد خیابانی خیلی تو گزارشش هیجان داره..من لذت میبرم از گزارشش..بقیه حتی عادل هیچ هیجانی به بازی نمیدن..مهمترین نکته تو گزارش بازیها القای هیجانه نه سوتی ندادن..بقیه هیجان نمیدن و آروم گزارش میکنن که مبادا سوتی بدن....تنها کسی که به وجد میاره بیننده رو خیابانیه..
سجاد
دوشنبه ۹ تیر ۱۳۹۳، ۱۶:۲۹
واقعا آقای نویسنده خود شما گزارش های اعصاب خورد کن این جناب رو گوش میدی؟
سعید
دوشنبه ۹ تیر ۱۳۹۳، ۱۶:۳۹
سیانکی با اون تون صداش بدترینه خیابانی حداقل صداش خوبه منتقدا هم یه عده عقده ای ان
محمدجواد
دوشنبه ۹ تیر ۱۳۹۳، ۱۶:۴۲
دوستان کافیه فقط گزارش دیشب علیفر برای بازی کاستاریکا و یونان دیده باشید..میگفت بازی بین تیم های پرتغال و کلمبیا!!!!!اونوقت شیفته جواد خیابانی میشید...خیلی بی انصافی شد درباره خیابانی..
-
دوشنبه ۹ تیر ۱۳۹۳، ۱۶:۴۳
فینال لیگ قهرمانان رو بهش نمیدادند اینقدر جو علیه اش نمیشد. تو مهمترین بازی سال پی پی کرد که همه عصبانی شدند.
-
دوشنبه ۹ تیر ۱۳۹۳، ۱۶:۵۵
یعنی واقعا کسی تو ایران هم هست ک از گزارش این ادم پاجه خوار خوشش بیاد
کیان
دوشنبه ۹ تیر ۱۳۹۳، ۱۶:۵۶
همه میدونن ادم چاپلوسیه بیشترین علت تنفر مردم ازش همینه
mohammad
دوشنبه ۹ تیر ۱۳۹۳، ۱۷:۰۵
khayemal khaibani nevissandeh
sami
دوشنبه ۹ تیر ۱۳۹۳، ۱۷:۴۵
قبل بازی فینال چمپیون من اعصابم حسابی خورد بود!نشتم پای بازی با گزارش خیابانی ناراحتیم رو فراموش کردم و تا دقیقه ۱۲۰خندیدم...
جواد دوست داریم....
شهرام
دوشنبه ۹ تیر ۱۳۹۳، ۱۷:۵۱
خیابانی ازش خیلی انتقاد می شد منم زیاد از گزارش هایش خوشم نمی آمد ولی این ادم آشنایی با فیسبوک نداره؟ نمبینه چقد ازش دارن انتقاد می کنند البته به حق..چرا میاد تو برنامه ای آثای گزارشگر همه رو تحقیر میکنه در حالی که خیلی از اونایی که تو اون برنامه بودن بهتر از خیابانی گزارش می کرند...بعد اون برنامه یه کلیپیث ساخته شد از سوتی های خیابانی و این انتقاد ها و مسخره کردن ها چندین برابر شد..
mojimichael
دوشنبه ۹ تیر ۱۳۹۳، ۱۸:۰۶
درسته همه گزارشگران ایرانی سوتی میدن ولی شاید داخل هر بازی1یا2ولی این بشر اینقدر سوتی میده و یک جانبه گزارشگری میکنه که میره روی اعصابت
هر کس دیگه به جای خیابانی بود دیگه گزارشگری نمیکرد
من بیشتر از این زورم گرفته که داخل برنامه گزارشگر به شرکت کنندگان میگفت اسم بازیکن را اشتباه گفتی ولی خودش...
T.T
دوشنبه ۹ تیر ۱۳۹۳، ۱۸:۱۰
همشون سر وته یه کرباسن. اونقدر حاشیه میرن که تماشاگر به جای تمرکز تو بازی حواسش پرت میشه. من بازی های جام جهانی رو از کانالای ترکیه نگاه میکنم. واقعا گزارشگراشون حرفه ای هستن. فقط بازی رو با آرامش و جملات کوتاه گزارش میکنن و تنها وقتی در مورد مسائل حاشیه ای صحبت می کنند که یا توپ به بیرون بره ویا بازیکنی مصدوم بشه.
-
دوشنبه ۹ تیر ۱۳۹۳، ۱۹:۱۹
سیانکی از همه رو مخ تره بعد خیابانی
-
دوشنبه ۹ تیر ۱۳۹۳، ۲۱:۰۶
من میگم زیاد هم بهش بخندیم درست نیست تا حدی که بخندیم و این خنده ها باعث اذیت آزار کسی نشه خوبه ولی بیش از اندازه اش میشود مسخره کردن و کوبیدن شخصیت یک انسان و درست نیست
v
سه شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۳، ۰۱:۲۷
اما همین خیابانی تو مسابقه آقای گزارشگر جوونهایی که اومده بودن رو خیلی کوبید
محمد
چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۳، ۰۰:۵۸
علیفر اینهمه از جام جهانی گذشته نمیدونه تکنولوژی خط دروازه داره اجرا میشه، انتقاد میکنه چرا اجرا نمیشه
امید
پنجشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۳، ۱۶:۴۴
مشکل من با خیابانی سوتی هاش نیس.
اینکه تعویض هارو 10 ثانیه زودتر میبینه بعد به عنوان پیشبینی به شنونده میگه توهین به مخاطبه
اینکه برا کارش ارزش قائل نیس و تلاش نمیکنه بازیکنا رو بشناسه و بعد اشتباه اصلن به روی خودش نمیاره و عذرخواهی نمیکنه زشته
Sina
پنجشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۳، ۱۶:۴۹
ما فقط یه گزارشگر استاندارد داریم : عادل. بقیشون رو اعصابن به نظر من.
MOHSEN.N
پنجشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۳، ۱۶:۴۹
انصفاً از نظر تن صدا از تمام گزارشگرهای ایرانی بهتره و به نظر من انتقادهای بی رحمانه ازش درست نیست.بازی الجزایر آلمان هم خیلی خوب و پرانرژی گزارش کرد و هنوزم جزء بهترین گزارشگرهاست..به نظر من هم از مزدک بهتره هم از یوسفی.. از علیفر(منتقد دفاع خطی!!)هم که خیلی خیلی بهتره..جا داره از محمدرضا احمدی که اون جورتابلو صداش رو کلفت می کنه هم یاد کنیم ..هیچ کس هم نیست از احمدی انتقاد کنه
علی
پنجشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۳، ۱۶:۵۱
یکی از دلایلی که خیابانی منفور شد حظورش تو مسابقه اقای گزارشگر بود.من خودم بعد اون برنامه خیلی از خیابانی بدم اومد.ولی بازم از خیابانی بدتر داریم.علیفر.سیانکی....
-
پنجشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۳، ۱۷:۱۲
خیابانی ، بعد از فردوسی پور ، بهترین گزارشگر ایرانه . وقتی دیگه گزارش نکرد ، قدرش رو خواهیم دونست .
ح
پنجشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۳، ۱۷:۲۲
آقا تقصیر خودشه !
چرا تو برنامه آقای گزارشگر اونجوری ریشه بچه ها مردمو میزد ؟
چرا جوگیر شده بود؟
کسی که خودش اینقدر سوتی میده باید جوون مردمو اونطوری ضایع کنه؟
مهدی
پنجشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۳، ۱۸:۰۶
خیابانی سوتی زیاد میده درست اما ضعیف‌ترین گزارشگر نیست.
علیفر فاجعه است. سیانکی افتضاحه ولی خیابانی حداقل قابل تحمله.
123
پنجشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۳، ۱۸:۲۱
یکی هم به این فردوسی پور گیر بده که یه ملت رو چیز! فرض میکنه
میتی
پنجشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۳، ۱۹:۴۸
نقد به محتوای گزارشش دارم ولی صداش و دوست دارم. گرم و پر هیجانه.
آرش نصیری
پنجشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۳، ۲۲:۴۳
عالی بود شهرام فرهنگی. من یک بار چند سال قبل یه چیزی نوشتم در این باره که ما در قشر روزنامه نگاران-متاسفانه- بیشتر از هر قشر لمپن داریم. این مال چند سال قبل بود. حالا که فضای مجازی پر از آدم فیک هست
علی
جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۳، ۰۰:۱۹
خیلی جالب بود یاد این ضرب المثل افتادم که میگه یه سوزن به خودت بزن یه جوالدوز به مردم کافیه چشم مبارک به سمت چپ بچرخه و محبوب ترین خبرهارو ببینه همه گاف های اقای گزارشگر
ایمان
جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۳، ۰۲:۱۹
من به شخصه از خیابانی خوشم نمیاد آخه ما تا کی باید اینقدر اذیت بشیم ولی از همه بیشتر علیفر واقعا فاجعست حتی یه مسابقه صدای تلویزیونو قطع کردم یادش بخیر گفت مربی با دنی آلوز مشکل داشته شماره 2 رو گرفته 22 رو داده بهش آخه این آدم که اینقدر بی سواده چرا در مورد دفاعه تیما میاد نظر میده
ایمان
جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۳، ۰۲:۱۹
من به شخصه از خیابانی خوشم نمیاد آخه ما تا کی باید اینقدر اذیت بشیم ولی از همه بیشتر علیفر واقعا فاجعست حتی یه مسابقه صدای تلویزیونو قطع کردم یادش بخیر گفت مربی با دنی آلوز مشکل داشته شماره 2 رو گرفته 22 رو داده بهش آخه این آدم که اینقدر بی سواده چرا در مورد دفاعه تیما میاد نظر میده
ایمان
جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۳، ۰۲:۲۰
من به شخصه از خیابانی خوشم نمیاد آخه ما تا کی باید اینقدر اذیت بشیم ولی از همه بیشتر علیفر واقعا فاجعست حتی یه مسابقه صدای تلویزیونو قطع کردم یادش بخیر گفت مربی با دنی آلوز مشکل داشته شماره 2 رو گرفته 22 رو داده بهش آخه این آدم که اینقدر بی سواده چرا در مورد دفاعه تیما میاد نظر میده
ایمان
جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۳، ۰۲:۲۰
من به شخصه از خیابانی خوشم نمیاد آخه ما تا کی باید اینقدر اذیت بشیم ولی از همه بیشتر علیفر واقعا فاجعست حتی یه مسابقه صدای تلویزیونو قطع کردم یادش بخیر گفت مربی با دنی آلوز مشکل داشته شماره 2 رو گرفته 22 رو داده بهش آخه این آدم که اینقدر بی سواده چرا در مورد دفاعه تیما میاد نظر میده
ایمان
جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۳، ۰۲:۲۰
من به شخصه از خیابانی خوشم نمیاد آخه ما تا کی باید اینقدر اذیت بشیم ولی از همه بیشتر علیفر واقعا فاجعست حتی یه مسابقه صدای تلویزیونو قطع کردم یادش بخیر گفت مربی با دنی آلوز مشکل داشته شماره 2 رو گرفته 22 رو داده بهش آخه این آدم که اینقدر بی سواده چرا در مورد دفاعه تیما میاد نظر میده
ایمان
جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۳، ۰۲:۲۰
من به شخصه از خیابانی خوشم نمیاد آخه ما تا کی باید اینقدر اذیت بشیم ولی از همه بیشتر علیفر واقعا فاجعست حتی یه مسابقه صدای تلویزیونو قطع کردم یادش بخیر گفت مربی با دنی آلوز مشکل داشته شماره 2 رو گرفته 22 رو داده بهش آخه این آدم که اینقدر بی سواده چرا در مورد دفاعه تیما میاد نظر میده
ایمان
جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۳، ۰۲:۲۰
من به شخصه از خیابانی خوشم نمیاد آخه ما تا کی باید اینقدر اذیت بشیم ولی از همه بیشتر علیفر واقعا فاجعست حتی یه مسابقه صدای تلویزیونو قطع کردم یادش بخیر گفت مربی با دنی آلوز مشکل داشته شماره 2 رو گرفته 22 رو داده بهش آخه این آدم که اینقدر بی سواده چرا در مورد دفاعه تیما میاد نظر میده
ایمان
جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۳، ۰۲:۲۰
من به شخصه از خیابانی خوشم نمیاد آخه ما تا کی باید اینقدر اذیت بشیم ولی از همه بیشتر علیفر واقعا فاجعست حتی یه مسابقه صدای تلویزیونو قطع کردم یادش بخیر گفت مربی با دنی آلوز مشکل داشته شماره 2 رو گرفته 22 رو داده بهش آخه این آدم که اینقدر بی سواده چرا در مورد دفاعه تیما میاد نظر میده
ایمان
جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۳، ۰۲:۲۰
من به شخصه از خیابانی خوشم نمیاد آخه ما تا کی باید اینقدر اذیت بشیم ولی از همه بیشتر علیفر واقعا فاجعست حتی یه مسابقه صدای تلویزیونو قطع کردم یادش بخیر گفت مربی با دنی آلوز مشکل داشته شماره 2 رو گرفته 22 رو داده بهش آخه این آدم که اینقدر بی سواده چرا در مورد دفاعه تیما میاد نظر میده
ایمان
جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۳، ۰۲:۲۱
من به شخصه از خیابانی خوشم نمیاد آخه ما تا کی باید اینقدر اذیت بشیم ولی از همه بیشتر علیفر واقعا فاجعست حتی یه مسابقه صدای تلویزیونو قطع کردم یادش بخیر گفت مربی با دنی آلوز مشکل داشته شماره 2 رو گرفته 22 رو داده بهش آخه این آدم که اینقدر بی سواده چرا در مورد دفاعه تیما میاد نظر میده
-
جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۳، ۰۳:۵۴
گزارشای جام جهانی خیابانی از همه بهتر بودن.عالی بوده،خصوصا بازی آلمان - الجزابر
ایمان
جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۳، ۱۴:۳۲
خب اگه نظرو باب دلت میزنی بگو نظر ندیم مسخرشو درآوردین احمق ها
امید
جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۳، ۱۸:۰۰
آقای فرهنگی خیلی خوشحالم که باز نوشته تازه‌ای از شما می‌بینم. زیاد ناراحت نشوید؛ این نسل چهارم و پنجمی‌ها همین‌جوری هستند.
sami sen
شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۳، ۱۷:۲۸
شاید سوتی بده ولی خداییش پر شور تر و با هیجان تر از خیابانی کسی گزارش نمیکنه.مثالشم بازی المان الجزایر با اون صدای فوق العادش.فقط کاشکی یکم اطلاعاتش ب روز بود.شب اولی ک اومده بود برنامه 2014 اسم برنامه رو بلد نبود از عادل پرسید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اون علیفرم ک دهن ما رو سرویس کرده از بچگی با دفاع خطی.1000بار گفته دفاع خطی خوب نیست اخه یکی نیس بگه ب تو چه تو چیکارت ب دفاع خطی.اون سیانکی هم یهو داد میزنه گند میزنه ب حالمون و همش تعریفای الکی میکنه
Farzad
يكشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۳، ۱۶:۴۰
آقای فرهنگی بنده فقط یک سوال دارم.
یعنی در این مملکت با اینهمه جمعیت، ما یک نفر با سواد تر از خیابانی که صدای خوبی هم برای گزارش داشته باشد نداریم؟!
بعد این آقا باید برود بچسبد به این حرفه و جای شایسته تر ها را بگیرد؟( آیا این گزارشگرها باید تا پایان عمر گزارش کنند و مردم هم صدای آنها را تحمل کنند؟!)
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر