فهرست
با منشا یا بی منشا؛ مساله این است
با منشا یا بی منشا؛ مساله این است

با منشا یا بی منشا؛ مساله این است

آی اسپورت - فصل گذشته گادوین منشا به عنوان بازیکن اصلی و امید گلزنی به پرسپولیس پیوست در ادامه فصل با محرومیت و جدایی طارمی جا برای این بازیکن نیجریه‌ای بازتر نیز شد ولی برخلاف انتظار بازی‌های ضعیف شماره نود پرسپولیس، این بازیکن را به نیمکت ذخیره‌ها فرستاد.

در شروع فصل جدید هم پنچره بسته نقل و انتقالات پرسپولیس باعث شد تا گادوین منشا چندان از حضور در زمین بازی دور نباشد. قهرمان دو دوره اخیر لیگ، برای ۱۰ پست غیر از دروازه‌بان تنها ۱۲ بازیکن درجه یک دراختیار دارد و همین امرموجب شد که در غیاب هر کدام از هافبکها و عناصر هجومی پرسپولیس، منشا وارد زمین شود.

در مجموع ۸ دیدار این فصل پرسپولیس در لیگ و آسیا، ۳۱۳ دقیقه منشا و علیپور در کنار یکدیگر و در ۴۰۷ دقیقه حداقل یکی از این دو بازیکن در زمین نبوده ولی آمار پرسپولیس در این دو وضعیت قابل قیاس با یدیگر نیست. سرخپوشان پایتخت در حضور توامان زوج تهاجمی خود به طور متوسط هر ۳۹ دقیقه یک گل به ثمر رسانده ولی در غیاب یک از آنها آمار هر ۲۰۳ دقیقه یک گل زده را ثبت کرده است.

با توجه به محرومیت کامیابی‌نیا در بازی با السد طبیعتا باز هم مهاجم نیجریه‌ای پرسپولیس در ترکیب حاضر خواهد بود ولی برانکو ایوانکوویچ نشان داده که کمتر تمایلی به تغییر در ترکیب اصلی خود دارد. حال باید دید با چنین آماری باز هم در صورت حضور تمام مهره‌های پرسپولیس در خط هافبک و حمله منشا نیمکت‌نشین خواهد شد؟

نود

۶    
آی اسپورت
2018-09-19 17:47:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر