فهرست
فروزان: از بچگی دوست داشتم به استقلال بیایم/ می خواهم یکی از بهترین های استقلال و تیم ملی شوم
فروزان: از بچگی دوست داشتم به استقلال بیایم/ می خواهم یکی از بهترین های استقلال و تیم ملی شوم

فروزان: از بچگی دوست داشتم به استقلال بیایم/ می خواهم یکی از بهترین های استقلال و تیم ملی شوم

آی اسپورت- محسن فروزان دروازه‌بان فصل گذشته تراکتور که با جدایی مهدی رحمتی از استقلال به جمع  آبی پوشان تهرانی پیوسته در تلاش برای جلب رضایت کادرفنی استقلال و رسیدن به تیم‌ملی‌ یکی از بزرگترین هدف های اوست و به همین دلیل از همین ابتدای حضور در تمرینات به سختی تمرین می‌ کند تا به آنچه که هدفش است برسد.
محسن فروزان ابتدا در خصوص حضورش در استقلال  و ابراز رضایتش برای پیوستن به این تیم می‌ گوید: از بچگی دوست داشتم در استقلال بازی کنم و خدا را شاکرم به خواسته ام رسیدم. تلاش می کنم آنقدر خوب کار کنم تا جواب اعتماد قلعه‌نویی، بوستانی و هواداران استقلال را بدهم.
وی درباره اینکه جانشین مهدی رحمتی در استقلال شده است ادامه داد: استقلال تیم بزرگی است و تمام سعی و تلاشم این است بهترین بازی را برای این تیم انجام دهم. من دو هدف دارم؛ هدف کوتاه مدتم این است که یکی از بهترین بازیکن استقلال بشوم و هدف بلندمدتم هم اینکه مرد شماره یک تیم ملی باشم. امیدوارم در پایان فصل جاری به این دو هدف برسم.
فروزان در پاسخ به این سوال که آیا از تراکتور تنها به دلیل حضور در استقلال جدا شده است می‌گوید: من درباره تراکتورسازی فعلا صحبت نمی کنم و قصد دارم با حفظ آرامش به موفقیت استقلال فکر کنم.
دروازه‌بان‌ جدید استقلال درباره اولین حضورش در تمرین صبح امروز استقلال عنوان کرد: روز اول تمرین خیلی خوب بود و بازیکنان برخورد خیلی خوبی با من داشتند. تلاش می کنم روز به روز بهتر شوم تا بتوانم سهمی در موفقیت های استقلال داشته باشم.
فروزان در پایان درباره نتایج تیم ملی در جام جهانی گفت: دوست داشتم تیم ملی به مرحله بعدی رقابت های جام جهانی صعود می کرد تا من هم مثل 70 میلیون ایرانی از موفقیت تیم کشورم خوشحال شوم. حتی با اینکه در فهرست تیم ملی نبودم اما همیشه برای بازیکنان آرزوی موفقیت می کردم.
  ۴  
آی اسپورت
2014-06-30 15:23:50
نظر دهید

۴ نظر
-
دوشنبه ۹ تیر ۱۳۹۳، ۱۵:۳۶
تا یه ماه پیش اسطورت علی دایی بود و آرزوت پوشیدن پیراهن پرسپولیس بود........... بعد که فهممیدی نیلسون دروزه بان اوله رفتی با تراکتور قرارداد بستی و گفتی عشقت تراکتوره و به استقلال نمی ری!.......... حالا از بچگی استقلالی شدی؟؟؟؟؟؟؟؟ تو رو خدا این بازیکن راجب مردم چی فکر می کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یعنی فکر می کنه مردم مصاحبه هاش یادشون نیست؟؟؟؟؟؟؟
مردم
دوشنبه ۹ تیر ۱۳۹۳، ۱۵:۵۷
این یارو همه ی مردم رو گوش مخملی فرض کرده
-
دوشنبه ۹ تیر ۱۳۹۳، ۱۶:۱۳
آقای فروزان خجالت بکش! مصاحبه های اخیرت موجوده توی هر مصاحبه از علاقه ات به یه تیم حرف می زنی! بازیکن این قدر پررو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
-
دوشنبه ۹ تیر ۱۳۹۳، ۱۷:۴۵
یه بار می گه آرزوم بود توی پرسپولیس باشم یه بار می گه آرزوم بود توی تراکتور باشم یه بار می گه آرزوم بود توی استقلال باشم!!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر