فهرست
گزارش روز : جیمز رودریگس در رویای بازی برای رئال مادرید
گزارش روز : جیمز رودریگس در رویای بازی برای رئال مادرید

گزارش روز : جیمز رودریگس در رویای بازی برای رئال مادرید

آی اسپورت - جیمز رودریگس جوان؛ ستاره تیم ملی کلمبیا ، در رویای بازی با پیراهن سفید کهکشانی هاست و این مساله را کتمان نمی کند.

از همان زمان که مادرش خانم پیلار؛ جیمز11 ساله اش را به مدلین برد تا برای تیم نونهالان آکادمیکا تولیما تست فوتبال بدهد؛ او خواب بازی در رئال مادرید را می دید.

در آن زمان بازیکنانی چون زیدان ، فیگو، رائول،روبرتو کارلوس و رونالدوی برزیلی در رئال بازی می کردند. وقتی زیدان و رونالدو در ترکیب رئال معجزه می کردند، جیمز جوان نیز در باشگاه خود شاهکار خلق می کرد.

مادر او در مصاحبه ای گفته بود که پسرم یک فوتبالیست متولد شده . من و پسرم عاشق رئال مادرید هستیم \" در واقع آقای گل فعلی جام جهانی برزیل، سال ها پس از این مصاحبه مادرش؛ مهر تاییدی بر این گفته ها زد.

شنبه شب و پس از پیروزی بر اروگوئه وقتی خبرنگاران از او در مورد آینده حرفه ای اش سوال کردند گفت : \" من از لیگ اسپانیا خوشم می آید چرا که به اعتقاد من مهمترین لیگ دنیاست . دوست دارم روزی در آنجا بازی کنم و از بین بارسا و رئال من رئال مادرید را ترجیح می دهم \"

28 آوریل گذشته بود که جیمز رودریگس مسافت 584 کیلومتری موناکو و مونیخ را برای دیدن بازی برگشت رئال مادرید و بایرن طی کرد. برای او دیدن بازی تیم محبوبش از تلویزیون نیز کفایت نمی کرد .

او می خواست بازی تیم محبوبش را از نزدیک ببیند.شب قبل از بازی به هتل هیلتون مونیخ، محل اقامت رئال رفت تا علاوه بر ملاقات با بازیکنان رئال، بت خود کریس رونالدو را از نزدیک ببیند .

جیمز با او عکسی نیز به یادگار انداخت که در آن زمان در شبکه های اجتماعی نیز این عکس منتشر شد . فردای آن روز رئال با 4 گل بایرن را شکست داد و به فینال رفت. جیمز نیز خوشحال تر از همیشه به موناکو بازگشت.

در واقع حضور جیمز در مونیخ برای رئال و کریستیانو بسیار خوش یمن بود . هم کریس رونالدو رکورد گلزنی در چمپیونزلیگ را شکست و هم مادرید برای اولین بار در مونیخ پیروز شد و طلسم سیاه مقابل بایرن را شکست.

جیمز 12 ژانویه 2012 نیز عکسی از خودش و رونالدو را در اینستاگرامش منتشر کرده بود . جالب است بدانید که هر دو ستاره ایجنت مشترکی دارند. آقای خورخه مندس معروف ترین ایجنت رسمی فوتبال دنیا.

مندس ایجنت فالکائو نیز محسوب می شود. جیمز و فالکائو هر دو رویای بازی در رئال را در سر دارند. کسی چه می داند ؟ شاید در همین تابستان و پس از جام جهانی رویایشان محقق شود.


منبع : AS

     
آی اسپورت
2014-06-30 15:35:31
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر