فهرست
عجب فوتبال بی در و پیکری!
عجب فوتبال بی در و پیکری!

عجب فوتبال بی در و پیکری!

آی اسپورت - به استقلال و پرسپولیس که فکر می‌کنم، نه از قهرمانی قرمزها خوشحال می‌شوم نه از روزگار سخت آب‌ها. از روزگار فوتبال متعجبم. قبل از بازی استقلال با العین، عکسی از رحمتی با شفر مربی تعلیق شده این تیم در یک کافه منتشر شد و زود رسانه‌های آبی صحت آن را تکذیب کردند ولی هیچ واکنشی از جانب این دو نفر به همراه نداشت. امروز حکم حسین هدایتی صادر شد. ۲۰ سال زندان، ۷۴ ضربه شلاق و ...

تعدادی هوادار که لهجه مشخصی دارند، فیلمی کوتاه از یک سگ بیچاره در فضای مجازی منتشر کرده و سگ را به نام یکی از بازیکنان پرسپولیس صدا می‌زنند، پژمان منتظری از یک باند قوی و ریشه‌دار در استقلال حرف می‌زند که فضای این تیم را مسموم کرده، مجری تلویزیون در یک برنامه زنده از ابراهیم شکورزاده درباره بیماری خونی ویلموتس سوال می‌کند که آیا ضعف و ناتوانی ناشی از بیماری بر عملکرد او تاثیر می‌گذارد؟ منبع خبرش مطبوعات است. بعد در مورد مذاکره با زیدان برای سرمربیگری تیم ملی می‌پرسد که آیا حقیقت داشته یا شایعه بوده؟ اینقدر کم‌دانش، که باور می‌کند زیدان به ایران می‌آید. پایه تمام سوالاتش را «شنید‌ه‌ها» تشکیل داده. این بار منبع خبر مازیار ناظمی است و البته بلافاصله تایید می‌کند ایشان «استاد» ما هستند. ترس برادر مرگ است. پیشکسوتان استقلال از گوشه و کنار برای فصل بعد این تیم تصمیم می‌گیرند و در مورد اینکه مجیدی بماند یا پی کارش برود مصاحبه می‌کنند. چرا؟ چون چراغ باشگاه استقلال خاموش است و هیچ بزرگ‌تری نیست که حرفی بزند.

مدیران استقلال آنقدر باید جریمه نقدی پرداخت کنند که کمرشان خم شده و می‌دانند در صورت عدم پرداخت چه عواقبی در انتظار است. تیم امید هم در بلاتکلیفی است و زمان از دست می‌دهد. در عوض مسوولان کمیته ملی المپیک این مدت مشغول جمع‌آوری یادگاری‌های المپیک، برای افتتاح موزه المپیک بودند. عجایب فوتبال هنوز ادامه دارد. بازی سپاهان و پرسپولیس و در نهایت فینال جام حذفی. عجب فوتبال بی در و پیکری!

۲۰    
آی اسپورت
2019-05-22 00:19:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر