فهرست
مصطفی شجاعی: ذوب آهن امسال متحول شده است/ اگر روی نیمکت هم بنشینم مشکلی ندارم
مصطفی شجاعی: ذوب آهن امسال متحول شده است/ اگر روی نیمکت هم بنشینم مشکلی ندارم

مصطفی شجاعی: ذوب آهن امسال متحول شده است/ اگر روی نیمکت هم بنشینم مشکلی ندارم

آی اسپورت- مصطفی شجاعی مهاجم سابق تیم های سپاهان و مس کرمان پنجمین خرید لیگ برتری ذوب آهن بود تا شاید با گلزنی در لیگ چهاردهم بتواند روزهای خوب خودش در اصفهان و تیم سپاهان نوین را تکرار کند. شجاعی که اصلیتی کرمانی دارد به واسطه سالها حضور در تیم سپاهان نوین و بعد از آن فولاد نطنز به خوبی با شرایط فوتبال اصفهان آشناست و به همین خاطر امیدوار است تا با ذوب آهن جایگاهی مناسب در لیگ چهاردهم به دست آورد. مصاحبه با این بازیکن را به نقل از ایمنا بخوانید:
بعد از چند سال دوری دوباره به فوتبال اصفهان بازگشتی؟
این هم از شانس و قسمت بود چون زمانیکه از باشگاه ذوب آهن تماس گرفتند در دفتر باشگاه نفت تهران نشسته بودم و حتی نزدیک بود که قراردادم را امضا کنم که بعد از صحبت با ذوب آهن تصمیم گرفتم به اصفهان برگردم.

پس در بازی دوستانه آخر ذوب آهن در مقابل سایپا به میدان نرفتی؟ 
از لحاظ بدنی هنوز آماده نیستم و چون چند روز دیرتر از بقیه بازیکنان به اردو اضافه شدم فعلاً مشغول بدنسازی هستم تا شرایطم با بقیه بازیکنان برابر شود و بتوانم عملکرد خوبی داشته باشم.
از عملکرد خودت در تیم مس راضی بودی؟
نه، چون تیمی که سقوط می کند مطمئناً از مدیرعامل تا بازیکن و کادر فنی و حتی کوچکترین نفرات تیم مقصر به حساب می آیند. من اگر بیست گل هم برای مس می زدم و تیم سقوط می کرد باز هم نباید از عملکرد خودم راضی باشم چون زمانی گلها به چشم می آید که تیم موفق شود.

کار با یحیی گل محمدی را چطور ارزیابی می کنی؟ 
گل محمدی مربی با شخصیت و آرامی است که هر بازیکنی دوست دارد با او کار کند. شخصیت آقا یحیی به صورتی است که من اگر روی نیمکت هم بنشینم باز هم مشکلی ندارم و سعی می کنم تا اعتماد کادر فنی را جلب کنم.
به مصطفی شجاعی در تیم بزرگسالان سپاهان به آن صورت میدان داده نشد. فضا را برای کار در ذوب آهن چطور می بینی؟ 
ذوب آهن امسال شرایط متفاوتی نسبت به گذشته دارد و تحولات زیادی در این تیم انجام شده. آقای آذری هم به عنوان مدیری توانا و با تجربه است و ما بازیکنان هم دور هم جمع شده ایم تا به کمک هواداران برای موفقیت ذوب آهن تلاش کنیم.

     
آی اسپورت
2014-06-30 17:01:44
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر