فهرست
گزارش روز : وداع احساسی راکیتیچ با هواداران سویا
گزارش روز : وداع احساسی راکیتیچ با هواداران سویا

گزارش روز : وداع احساسی راکیتیچ با هواداران سویا

آی اسپورت - نشست خبری با محوریت جدایی رسمی راکیتیچ از سویا ساعتی پیش با کمی تاخیر برگزار شد. چرا که بازیکن می خواست تا به ورزشگاه سانچیس پیسخوان برود و با صدها هوادارای که در بیرون ورزشگاه منتظر وداع با او بودند؛ دیدار کند.

مسئولان درب های ورزشگاه را باز کردند و راکیتیچ وارد چمن شد و با هواداران تیمی که با آن به فوتبال دنیا معرفی شد، خداحافظی کرد.

دقایقی بعد نشست خبری آغاز شد. پیش از شروع صحبت های مدیر سویا و راکیتیچ، فیلمی از بهترین لحظات ستاره کروات در سویا پخش شد که با قهرمانی سویا در یورولیگ و بالابردن جام توسط راکیتیچ همراه بود.

بازیکن کروات نتوانست جلوی ریختن اشکهایش را بگیرد به همین خاطر آقای کاسترو رئیس سویا؛ پیشقدم شد و گفت : \" با تنها 149 بازی راکیتیچ به یک سمبل در باشگاه سویا مبدل شده است . او تمام ارزشهای این باشگاه را درک کرد و در سال ها حضور خود در سویا منشا خدمات ارزنده ای شد . با او سویای مدرن پایه ریزی شد \"

در ادامه راکیتیچ صحبت های خود را شروع کرد : \" هرگز فکرش را نمی کردم که در روز خداحافظیم با سویا صحبت کردن تا این حد برایم سخت و دردناک باشد. سخنان دیگری را آماده کرده بودم اما ترجیح می دهم آنچه از دلم بیرون می آید را عنوان کنم.

می خواهم از دل نیدو و مونچی یاد کنم که باعث آمدن من به سویا شدند و همیشه مثل یک دوست کنار من بودند. می خواهم از تمام مریبیانی که در طی سال های اخیر به سویا آمدند، بابت زحمات و کمک هایشان به من قدردانی کنم.

تشکر ویژه ای می کنم از همه هم تیمی هایم در سویا در تمام دوران خودم در این تیم. از آقای کاسترو (رئیس فعلی سویا) نیز بسیار سپاسگذارم که از زمان آمدنش به این تیم پشتیبان من بود.

دیدم که هواداران زیادی برای خداحافظی با من آمده بودند. این هواداران همه چیز به من دادند . من می دانم که از کجا آمده ام  و هر جایی که باشم این تیم در قلب من جای دارد.

نمی خواهم خداحافظی من همیشگی باشد .برای دخترم تعریف خواهم کرد که من پس از مارادونای بزرگ، اولین کاپیتان خارجی تاریخ سویا بودم. باز هم می گویم که سویا و هوادارانش تا ابد در قلب من جای خواهند داشت \"

راکیتیچ در مواجهه با این سوال که در بارسلونا جانشین ژاوی و سسک خواهید بود گفت : \" در بارسلونا من جانشین کسی نیستم. من می خواهم ایوان راکیتیچ بارسلونا باشم . با این وجود همیشه تحسین کننده ژاوی و فابرگاس خواهم بود \"

  ۱  
آی اسپورت
2014-06-30 17:13:23
نظر دهید

۱ نظر
-
دوشنبه ۹ تیر ۱۳۹۳، ۱۷:۳۵
خوش اومدی پسر
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر