فهرست
هادی عقیلی اخراج شد و دوباره برگشت! / شکست جوانان مقابل سپاهان
هادی عقیلی اخراج شد و دوباره برگشت! / شکست جوانان مقابل سپاهان

هادی عقیلی اخراج شد و دوباره برگشت! / شکست جوانان مقابل سپاهان

آی اسپورت- تیم فوتبال سپاهان در یک بازی تدارکاتی که عصر امروز در اصفهان برگزار شد تیم ملی جوانان ایران را با یک گل شکست داد.

عصر امروز از ساعت ۱۸:۳۰ در یک دیدار تدارکاتی تیم فوتبال سپاهان در زمین جروکان میزبان تیم ملی جوانان ایران بود که این دیدار در نهایت با برتری یک بر صفر سپاهان به پایان رسید.

تک گل سپاهان را حسین پاپی در نیمه نخست به ثمر رساند. هادی عقیلی در نیمه اول از زمین مسابقه اخراج شد و در هنگام خروج از زمین با تشویق هواداران مواجه شد. نکته جالب اینکه او در اواسط نیمه دوم دوباره وارد زمین شد و سپاهان پس از چندین دقیقه که ۱۰ نفره بود دوباره با ۱۱ نفر برابر تیم ملی جوانان بازی کرد. البته این امر با رضایت داور و کادر فنی تیم ملی جوانان صورت گرفت.

در حالی که گویا به دلیل مسائل مربوط به ماه مبارک رمضان اعلام شده بود این دیدار بدون حضور هواداران برگزار می‌شود اما در حین بازی تعداد زیادی از هواداران سپاهان وارد مجموعه جروکان شدند و بازی را از نزدیک تماشا کردند.

با توجه به ایام ماه مبارک رمضان زمان برگزاری مسابقه که قبل از اذان مغرب بود جالب توجه به نظر می‌رسید. فصل گذشته دیدار تدارکاتی سپاهان و راه آهن بعد از اذان مغرب زیر نور برگزار شد.

کرانچار در ابتدای بازی از نفرات اصلی خود استفاده کرد اما در نیمه دوم رفته رفته بازیکنان جوان‌تر را به میدان فرستاد.

شجاع خلیل زاده به دلیل مصدومیتی که در دیدار قبلی برابر تیم امید سپاهان دچارش شد در این بازی هم نتوانست بازی کند و از روی نیمکت بازی هم تیمی‌هایش را تماشا کرد.

رحمان احمدی و احسان حاج صفی، دو ملی پوش سپاهان در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل با توجه به استراحت یک هفته‌ای که کرانچار به آنها داده بود در این دیدار غایب بودند و قرار است از اردوی ترکیه به جمع سپاهانی‌ها اضافه شوند.

هواداران سپاهان در طول بازی مهدی مهدوی کیا، مدیر فنی تیم ملی جوانان را بارها تشویق کردند. همچنین در پایان بازی او در میان استقبال شدید هواداران سپاهان راهی رختکن شد.

علی دوستی مهر، سرمربی و رضا حاج‌اسبویی دیگر نفرات کادر فنی تیم ملی جوانان بودند.

     
آی اسپورت
2014-06-30 20:43:50
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر