فهرست
مربی الجزایر : آقای لوو! من در سال 1982 دیدم که تیم شما چگونه با اتریش تبانی کرد
مربی الجزایر : آقای لوو! من در سال 1982 دیدم که تیم شما چگونه با اتریش تبانی کرد

مربی الجزایر : آقای لوو! من در سال 1982 دیدم که تیم شما چگونه با اتریش تبانی کرد

آی اسپورت - تا ساعاتی دیگر دیدار حساس تیم های آلمان و الجزایر از مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی برزیل برگزار خواهد شد. این دو تیم در جام جهانی 1982 اسپانیا باهم در یک گروه بودند که در اولین بازی الجزایر در عین شگفتی آلمان را مغلوب کرد.

اما در ادامه شرایط به گونه ای شد که الجزایر نتوانست از این گروه بالا بیاید. بسیاری معتقدند که در بازی آخر گروه ؛ آلمان و اتریش دو کشور همسایه و هم زیان با هم تبانی کردند تا باعث حذف الجزایر شوند.

آلمان با یک گل اتریش را شکست داد. در حالیکه در اواخر بازی در زمین خودشان فقط به هم پاس می دادند و اتریشی ها برای گرفتن توپ هیچ تلاشی نمی کردند.

یواخیم لوو سرمربی آلمان در سه مصاحبه مختلف خود در روزهای اخیر عنوان داشته که بازیکنان فعلی الجزایر حتی در آن موقع به دنیا نیامده بودند و انگیزه ای برای انتقام ندارند.

امروز وحید هلیلهوژیچ مربی الجزایر ؛در واکنش به مصاحبه های یوگی اعلام کرد که  : \"آقای لو من خودم در آن جام عضو تیم ملی یوگسلاوی بودم و دیدم که تیم کشور شما چگونه با اتریش دست به یکی کرد تا تیم شایسته الجزایر از دور مسابقات حذف شود.

بازیکنان من به اندازه کافی برای این دیدار انگیزه دارند .اگر اعتقاد دارید که آنها در آن زمان به دنیا نیامده بودند؛ خود من که در آن جام حاضر بودم و انگیزه مضاعفی هم برای حذف کردن تیم شما دارم.

با این وجود به تیم آلمان احترام می گذارم. آنها سه بار قهرمان جهان شده اند و از لحاظ فیزیکی تیم بسیار آماده ای هستند. امیدوارم بازی زیبایی از کار در بیاید \"

     
آی اسپورت
2014-07-01 00:31:58
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر