فهرست
در پایان جلسه امروز/ خطیبی: استعفا شایعه بود، با قدرت ادامه می‌دهم
در پایان جلسه امروز/ خطیبی: استعفا شایعه بود، با قدرت ادامه می‌دهم

در پایان جلسه امروز/ خطیبی: استعفا شایعه بود، با قدرت ادامه می‌دهم

آی اسپورت- سرمربی تراکتورسازی از جلسه‌ای که ساعتی قبل با مسئولان این باشگاه داشته کاملا راضی است. رسول خطیبی بعد از خروج از جلسه مهم‌اش با مدیران تراکتورسازی اعلام کرد شایعه استعفای او به هیچ وجه صحت نداشته و با قدرت به کارش ادامه خواهد داد.

به گزارش آی اسپورت، کمبودهای مالی در باشگاه تراکتور و مشکلاتی که در زمینه خرید بازیکن پیش پای این تیم وجود داشت در جلسه امروز سرمربی و مسئولان تراکتور مطرح شد و نتایج خوبی به دست آمد.

رسول خطیبی بعد از خروج از این جلسه در گفت‌وگویی کوتاه به آی اسپورت گفت: «مسئولان باشگاه قول های خوبی برای حل مشکلات داده‌اند و به زودی با جذب دو سه بازیکن بزرگ وارد مرحله جدی‌تری از آماده‌سازی می‌شویم. امیدواریم با کمک هم تیم خوبی را برای شروع فصل جدید آماده کنیم تا دل هواداران از نتایج تیم محبوب‌شان شاد شود.»

  ۲  
آی اسپورت
2014-06-30 22:01:14
نظر دهید

۲ نظر
حسن
دوشنبه ۹ تیر ۱۳۹۳، ۲۲:۱۲
آخه کدام بازیکن مطرحی میاد زیر دست تو بازی می کتد؟رسول در خیانت های نظمی شک بوده است او نباید به این راحتی برود هواداران او نظمی را بصورت ویژه باهم بدرقه خواهند کرد
بیزتیراختورچیلار ائوده ییب یاتماروخ -تونی نین عشقی نی با شیمیزدان آتماروخ -سوزموز بیرکلام تونی دی والسلام -مرگ به نظمی مرگ به نظمی
آراز ساوه
دوشنبه ۹ تیر ۱۳۹۳، ۲۳:۵۱
رسول حمایت بشه، تیم خوبی میبنده. کی تیم کاستاریکا رو می شناخت. خیلی از اسم ها (تیم ها) حذف شدن. همین گسترش چه بازیکنایی رو به فوتبال معرفی کرد که تا دیروز لیگ یک بازی میکردن. تیم بودن ، خیلی مهمتر از اسمی بودنه. به امید موفقیت تراختور.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر