فهرست
خیز تراکتور برای سیدجلال؛ مذاکره حضوری فردا در تبریز
خیز تراکتور برای سیدجلال؛ مذاکره حضوری فردا در تبریز

خیز تراکتور برای سیدجلال؛ مذاکره حضوری فردا در تبریز

آی اسپورت- تیم تراکتورسازی تبریز خواهان به خدمت گرفتن سیدجلال حسینی مدافع ملی‌پوش پرسپولیس است. تراکتوری‌ها فردا در تبریز جلسه‌ای دو جانبه با برادر سیدجلال خواهند داشت تا در مورد این انتقال به مذاکره بپردازند.

به گزارش آی اسپورت، مسئولان تراکتورسازی که خریدهایشان تا این مقطع به جذب چند بازیکن جوان محدود بوده سعی دارند در فرصت باقیمانده با جذب چند بازیکن اسم و رسم دار وزن تجربه را در تیمشان بالاتر ببرند. یکی از بازیکنان مورد نظر تراکتورسازان هم سیدجلال حسینی است که هم پرسپولیس خواهان تمدید قرارداد با اوست و هم گفته می‌شود با باشگاه الاهلی قطر هم مذاکرات مثبتی داشته است.

اما تراکتورسازان فردا در تبریز میزان برادر و مدیربرنامه سیدجلال خواهند بود تا مذاکرات جدی خود را برای کشاندن این مدافع ملی‌پوش به تبریز آغاز کنند. باید دید نتیجه این مذاکرات، مدافع پریسپولیس را به تراکتور نزدیک خواهد کرد یا نه.

  ۵  
آی اسپورت
2014-06-30 22:20:53
نظر دهید

۵ نظر
-
دوشنبه ۹ تیر ۱۳۹۳، ۲۳:۳۳
سید جلال ترتر چرت نگو بابا
mohammad
دوشنبه ۹ تیر ۱۳۹۳، ۲۳:۴۸
این چیه که خیز بردارن براش با اون سوتی که داد باید بره همون لیگ قطر
سینا
سه شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۳، ۰۱:۰۴
پرسپولیس پادشاه فوتبال ایران رو سید رها کنه بره تیم تازه لیگ برتری؟ عمرن بابا و خنده دار بوداا
-
سه شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۳، ۰۴:۳۹
فعلا که روی اخراجیهای تراختوربین سرخابهای تهران دعواست
عباس
سه شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۳، ۱۷:۱۶
اگه دقت کرده باشید تو این چن ساله سید جلال همیشه تو تیمهایی رفته که هم از نظر مالی خوب تغذیه بشه هم این که در کنارش مهره های خوبی داشته باشه تراکتور همینطور پشت سرهم داره بازیکن از دست میده و کسی رو هم نمیخره شک ندارم که سید جلال نمیره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر