فهرست

سابه یا: می دانستیم مسی در فرم فوق العاده ای قرار دارد

آی اسپورت- الخاندرو سابه یا، سرمربی تیم ملی آرژانتین، معتقد است بازی های خوب لیونل مسی در جام جهانی، کسی را متعجب نکرده است.

مسی در دو جام جهانی گذشته تنها 1 گل به ثمر رسانده بود اما در سه دیدار مرحله گروهی جام جهانی 2014، چهار بار دروازه حریفان را باز کرد.

اما سابه یا تاکید کرد که مسی و همه اعضای تیم ملی آرژانتین می دانستند که او به بهترین فرم برگشته است.

او به خبرنگاران گفت:\" مسی یک جام جهانی فوق العاده را پشت سر می گذارد؛ همان طور که همه انتظار داشتند. خودش چنین انتظاری داشت؛ هم تیمی هایش و همه آرژانتین انتظار این را داشتند.\"

مانند مسی، نیمار، هم تیمی او در بارسا، هم نمایش های خوبی با پیراهن برزیل داشت و کمک کرد تا سلسائو به مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی برسد.

سابه یا معتقد است که اصلا تعجب برانگیز نیست که تیم های موفق، حول یک ستاره تشکیل بشوند:\" فکر می کنم مسی و نیمار بازیکنان فوق العاده ای هستند. مسی بهترین بازیکن دنیاست و نیمار هم بازیکن بزرگی است. با بودن چنین بازیکنانی، طبیعی است که تیم به آنها وابسته باشد. مارادونا بازیکن خیلی مهمی برای آرژانتین 1986 بود و مسی هم اکنون برای ما بسیار مهم است.\"

آرژانتین فردا شب در مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی مقابل سوئیس قرار خواهد گرفت و سرمربی آلبی سلسته معتقد است که تیمش نباید هیچ اشتباه مرتکب شود:\" ما در حال پیشرفت هستیم. نمره ما در دیدار قبلی مقابل نیجریه، 7 از 10 است. تا آنجایی که من می دانم، خبرنگاران نمره دادن را دوست دارند اما ریاضی همه چیز نیست.

تیم ما روحیه بالایی دارد. ما روند مثبتی داریم این یک مرحله دیگر است و نباید هیچ اشتباهی بکنیم. در مرحله گروهی می توان اشتباه کرد اما در این مرحله باید تمرکزمان را حفظ کنیم و متوازن بمانیم. دو دلیل برای این موضوع وجود دارد. زیرا نمی توانیم به عقب برگردیم و در این مرحله هیچ اشتباهی پذیرفته نیست.\"

     
آی اسپورت
2014-06-30 23:06:22
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر