فهرست
اوزیل: با قهرمانی در جام جهانی، اسطوره می شویم
اوزیل: با قهرمانی در جام جهانی، اسطوره می شویم

اوزیل: با قهرمانی در جام جهانی، اسطوره می شویم

آی اسپورت- مسوت اوزیل، ستاره تیم ملی آلمان، معتقد است که اگر بتوانند قهرمان جام جهانی شوند، در کشورشان به یک اسطوره تبدیل خواهند شد.

شاگردان لوو بالاتر از آمریکا، پرتغال و غنا، به عنوان تیم اول از گروه G صعود کردند و امشب باید مقابل الجزایر قرار بگیرند. اوزیل تاکید کرد که در این مرحله جای هیچ اشتباهی نیست و تنها قهرمانی او را راضی خواهد کرد.

او به نشریه کیکر گفت:\" اگر بهترین بازی های مان را ارائه بدهیم، می توانیم هر تیمی را شکست بدهیم. اگر به قهرمانی برسیم، به اسطوره تبدیل می شویم زیرا هیچ تیم اروپایی در آمریکای جنوبی قهرمان نشده است.

هر نتیجه دیگری برای من شخصا یک ناکامی خواهد بود. چهار سال قبل، ما توانستیم به هدف مان برسیم. دوست ندارم بار دیگر ناکام بمانیم و برای چهار سال دیگر منتظر بمانیم.

با شروع مرحله یک هشتم نهایی، هر اشتباه کوچکی می تواند به قیمت حذف شدن از رقابت ها تمام شود. این مانند مرحله گروهی نیست. در آنجا می توانید یک تساوی هم داشته باشید و باز هم شانس تازه ای به دست بیاورید.\"

او همچنین در مورد دیدار مقابل الجزایر گفت:\" فکر می کنم الجزایری ها دفاعی بازی خواهند کرد؛ مانند آمریکا و به دنبال ضد حمله خواهند بود. آنها می خواهند خودشان را مقابل آلمان ثابت کنند و 200 درصد توان شان را به کار می گیرند و این شرایط را برای ما دشوار می کند.\"

     
آی اسپورت
2014-07-01 00:11:18
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر