فهرست
روبن: من صادق بودم که گفتم شیرجه زدنم احمقانه بوده است
روبن: من صادق بودم که گفتم شیرجه زدنم احمقانه بوده است

روبن: من صادق بودم که گفتم شیرجه زدنم احمقانه بوده است

آی اسپورت- آرین روبن، ستاره تیم ملی هلند، معتقد است بسیار صادق بود که اعتراف کرد در نیمه اول دیدار روز گذشته مقابل مکزیک، در محوطه جریمه حریف شیرجه زده اما تاکید کرد که در صحنه ای که منجر به اعلام پنالتی شد، قصد فریب دادن داور را نداشت.

هلند در دیدار دیشب مقابل مکزیک تا دقیقه 88 از حریف عقب بود اما گل اشنایدر بازی را به تساوی کشید و پنالتی دقیقه 92 هونتلار، پیروزی نارنجی ها را رقم زد.

در پایان بازی، سرمربی مکزیک، روبن را متهم کرد که برای گرفتن پنالتی، داور را فریب داده اما ستاره هلندی این موضوع را رد کرد.

او به خبرنگاران گفت:\" این ادعا شرم آور  است زیرا من دیروز در مصاحبه ام، صادقانه موضوع را بیان کردم. شاید صداقت گاهی باعث جریمه می شود. من همیشه ترجیح می دهم صادق باشم و گفتم که آن صحبت نیمه اول که من خودم را روی زمین انداختم، خطا نبود زیرا بازیکن حریف در آخرین لحظه پایش را کشید.

آن یک حرکت احمقانه از من بود اما در سرنوشت بازی تاثیری نداشت. در صحنه پنالتی هم یک پنالتی واضح اتفاق افتاد. من به خاطر آن صحنه نیمه اول عذرخواهی می کنم اما فوتبال همین است و من نمی توانم نتیجه بازی را دیگر تغییر بدهم. برای ما باید دو پنالتی گرفته می شد که فقط یکی از آنها گرفته شد. ما دیگر به این دیدار فکر نمی کنیم.\"

     
آی اسپورت
2014-07-01 00:35:42
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر