فهرست
اولویت اول تراکتور؛ جذب آندو تیموریان
اولویت اول تراکتور؛ جذب آندو تیموریان

اولویت اول تراکتور؛ جذب آندو تیموریان

آی اسپورت- باشگاه تراکتورسازی تبریز با جدیت به دنبال جذب آندرانیک تیموریان هافبک ملی‌پوش استقلال است. این خبری است که این روزها دهان به دهان می‌چرخد و حالا مدیرعامل تراکتورسازی نیز بر روی آن تاکید می‌کند.

جمشید نظمی درباره این بازیکن می‌گوید: «آندرانیک تیموریان در لیست ما قرار دارد و جزو اولویت‌ها است.» و البته این در حالی است که بحث توافق آندو با تیم ام صلال قطر هم مطرح است و حتی برخی رسانه‌ها از قطعی شدن این انتقال صحبت می‌کنند. از سوی دیگر آندو بارها اعلام کرده در صورت ماندن در ایران اولویت اولش استقلال است. اما موارد مشابه قبلی نشان داده احتمال نقض شدن این ادعاها کم نیست.

امروز مدیرعامل تراکتور در حالی از عزم جدی این باشگاه برای جذب آندو سخن گقت که در مورد جواد نکونام اظهارنظر کاملا متفاوتی انجام داد: «نکونام از ابتدا هم در لیست ما نبود!»

  ۲  
آی اسپورت
2014-07-01 09:24:02
نظر دهید

۲ نظر
ج ج اکوچا
سه شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۳، ۰۹:۴۲
تراکتور پول نداره، الکیه، میخوان به هوادار بگن ما داریم فلان بازیکن مطرح رو می خریم بعدش بیان بگن نتونستیم متقاعدش بکنیم !!!!!
TT ARENA
سه شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۳، ۱۰:۳۳
اگر عرضه داشته باشن و آندو و آل نعمه رو جذب کنن و با کریم تمدید کنن همه ی هواداران راضی میشن نکونام بدرد همون الکویت و تیمهای هم سطح الکویت میخوره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر