فهرست
بن‌بست فدراسیون و کی‌روش؛ پولش هست، میلش نیست!
بن‌بست فدراسیون و کی‌روش؛ پولش هست، میلش نیست!

بن‌بست فدراسیون و کی‌روش؛ پولش هست، میلش نیست!

آی اسپورت- بحث و کشمکش درباره تمدید یا عدم تمدید قرارداد با کارلوس کی‌روش همچنان ادامه دارد. اما هر چه جلوتر می‌رویم حقایق درباره رویکرد فدراسیون و وزارت ورزش بیشتر روشن می‌شود و بهتر می‌توان فهمید که مسئولان ورزش ایران علاقه چندانی به ماندن کی‌روش –به خصوص با مبلغ اعلام‌شده- ندارند.

امروز وزیر ورزش و جوانان در آخرین مصاحبه‌اش با تلویزیون ایران اعلام کرد فدراسیون برای تمدید قرارداد کی‌روش مشکل مالی ندارد. گودرزی گفت: «خوشبختانه وضعیت اقتصادی فدراسیون فوتبال خوب است. آنها برای 2 سال حدود 160 میلیارد تومان برای تبلیغات قرارداد بسته‌اند و نزدیک به 8 میلیون دلار هم از فیفا بابت حضور در جام جهانی پول گرفته‌اند که حدود 20 میلیارد تومان می‌شود. بنابراین فدراسیون توان پرداخت دستمزد کی‌روش را دارد...»

گودرزی با این اظهارات توپ را مستقیما به زمین فدراسیون می‌اندازد تا شاید از تبعات بعدی این ماجرا رها شود. این در حالی است که اظهارات بعدی او نشان می‌دهد دل مسئولان ورزشی با کی‌روش نیست: «... فدراسیون باید بررسی کند و ارزش واقعی این مربی را مشخص کنند. دستمزدها در کل دنیا تقریباً مشخص است و متأسفانه ما تابع یک سری بحث‌ها و هیجانات اجتماعی و ژورنالیستی شده‌ایم که ما را از تصمیم‌گیری واقع‌بینانه دور می‌کند...»

شاید مسئولان در حال خریدن زمان هستند تا با فروکش کردن آنچه «هیجانات اجتماعی و ژورنالیستی» خوانده شده است، سر فرصت تصمیم دلخواه خودشان را اتخاذ کنند.

  ۶  
آی اسپورت
2014-07-01 09:37:24
نظر دهید

۶ نظر
وحید
سه شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۳، ۱۰:۴۵
فدراسیون قبل جام جهانی با فرکی تموم کرده؛این صحبت ها و حرکات همش فیلمه
-
سه شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۳، ۱۰:۴۸
این دولت می خواد فوتبالو نابود کنه کفاشیان هم دیگه شاخ شده نمی خواد کسی رو حرفش حرف بزنه
وحید
سه شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۳، ۱۰:۴۸
فدراسیون قبل جام با فرکی تموم کرده؛این صحبت ها و حرکات هم فیلمشونه
ح
سه شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۳، ۱۱:۱۳
لعنت به اینا
بابا مردم کی روشو میخوان
اونوقت وزیر میاد میگه:
"نه اینکه تابع جوسازی‌ها و راه‌اندازی کمپین‌ها شویم."
محمد
سه شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۳، ۱۴:۴۲
توی فوتبالی که رحمتی برای یه فصل دو میلیارد میگیره خلعتبری سه میلیارد میخواد دایی و قلع نوعی دو میلیارد میگیرن ارزش اینها اگه اینقدره ارزش کیروش ١٠٠ میلیارده
d
سه شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۳، ۱۷:۳۴
In agjaye bi savade vazir begin in 160melyar 90% esh baraye bashgah hast va baghiash ham bara sazmane lige na fedrasion.in agha faghat donbale shune khali kardane vaghan ke
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر