فهرست
پنج فریم از فرصت‌سوزی‌ جونیور؛ پشت به دروازه!
پنج فریم از فرصت‌سوزی‌ جونیور؛ پشت به دروازه!

پنج فریم از فرصت‌سوزی‌ جونیور؛ پشت به دروازه!

آی اسپورت - یک ۴۵ دقیقه دیگر هم به گل نزدن‌های مهاجم جدید پرسپولیس اضافه شد. جونیور در بازی مقابل پیکان هم در ترکیب فیکس پرسپولیس حضور داشت، اما نمایش ناامیدکننده او باعث شد که کالدرون بین دو نیمه دستور تعویض او را صادر کند. جونیور در نیمه اول حداقل ۵ موقعیت خوب نصیبش شد که همه را هدر داد. به نظر می‌رسد مشکل اصلی شماره هفت پرسپولیس، تصمیم نادرستی است که در صحنه‌ها می‌گیرد. اتفاقی که شاید ناشی از فشار گل نزدنش باشد.

هنوز بازی به دقیقه دوم نرسیده بود که جونیور اولین تصمیم اشتباهش را گرفت. زمانی که توپ به او رسید، جونیور می‌توانست یک ضرب آن را شوت کند اما تصمیم به کنترل توپ گرفت که این تصمیم او توپ را به دروازه‌بان پیکان هدیه داد.

1
1

شاهکار جونیور در این صحنه بود. جایی که به عمق دفاع پیکان فرار کرد و ترابی هم به خوبی او را دید و پاس داد. اما براندائو به جای اینکه توپ را تعقیب کند و ضربه بزند، با چرخشی 180 درجه‌ای آن را به حریف پاس داد. حرکتی شبیه به دفع توپ مدافعان!

2
2

هر مهاجمی جای جونیور بود، بدون معطلی توپ را شوت می‌کرد؛ اما براندائو تصمیم به کنترل توپ گرفت. تصمیم اشتباه با یک کنترل اشتباه این موقعیت را هدر داد.

3
3

در این صحنه هم جونیور فضای خالی که در سمت چپ‌اش وجود داشت را ندید و با برگشت به عقب، توپ را به پیکان هدیه داد.

4
4

جونیور اینجا هم می‌توانست با چرخشی نود درجه‌ای توپ را شوت کند. اما اعتماد به نفس پایین او، جلوی شوت‌زنی‌اش را گرفته و باز هم به دروازه پشت کرد و با یک کنترلِ ضعیف، توپ را به پیکانی‌ها داد.

5
5

نود

۱۲ ۲  
آی اسپورت
2019-10-21 00:12:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
مدرسان پژوهش
دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸، ۰۱:۴۸
بودیمیرحداقل یک نشونه هایی از فوتبال داشت- ولی اقای جونیور افتضاحه- بدتر از افتضاح هم حتما میدونید فاجعه رو چی میگن؟ فاجعه وقتی اتفاق میفته که سرمربی بیاد بگه بازیکنی که جذب شده گزینه اخر من بوده!! با این حرف کل مجموعه باشگاه و بازیکنهارو زیرسوال ببره- حالا اگر قرار باشه ابرو باد دست به دست هم بدن تا این بازیکن شاید یک گل بزنه با این روحیه منفی خیلی دور از انتظاره که عملکرد قابل قبولی داشته باشه تا اخر فصل.... یاد برانکو افتادم حتی زمانی که بازیکنی رو برای همیشه کنار میگذاشت هیچ موقع با بدی و بی احترامی صحبت نمیکرد- رابطه اش با رضاییان خیلی بد بود ولی بی احترامی نمیکرد- اقای کالدرون در مورد سید جلال چه حرفی زده؟ بازیکن 37 ساله!! من نمیدونم . شاید سیدجلال اخیرا کاری کرده که باعث رنجش خاطر سرمربی شده گرچه که بعید میدونم با اخلاقی که از جلال حسینی سراغ داریم حاشیه و جنجال خاصی ایجاد کرده باشه فرض میکنیم حاشیه و جنجالی ایجاد کرده و سرمربی از بازیکنش ناراحت باشه ایا بازهم دلیل میشه که اینطوری بی احترامی کنه؟ اشتباه نکنید قصد من دفاع از احترام گذاشتن به شخص سیدجلال نیست . بلکه منظورک اینه که اقای کالدرون با بی احترامی که به سیدجلال کرده برای کل تیم حاشیه ایجاد کرده...نظر شما چیه؟
۱
فرهاد
دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸، ۱۳:۴۶
امان از دلال های سرخ و پول بیت المال
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر