فهرست
خبر خوب برای برزیل؛ نیمار به دیدار مقابل کلمبیا می رسد
خبر خوب برای برزیل؛ نیمار به دیدار مقابل کلمبیا می رسد

خبر خوب برای برزیل؛ نیمار به دیدار مقابل کلمبیا می رسد

آی اسپورت- نیمار، ستاره تیم ملی برزیل، می تواند تیمش را در دیدار حساس مقابل کلمبیا در یک چهارم نهایی جام جهانی همراهی کند.

نیمار در دیدار مقابل شیلی دچار آسیب دیدگی شده بود و این نگرانی وجود داشت که نتواند تیمش را در دیدار بعدی همراهی کند اما اکنون اعلام شد که این مشکل وجود نخواهد داشت.

رودریگو پایوا، مدیر ارتباطات کنفدراسیون فوتبال برزیل در کمپ تمرینی «تِرِسوپولیس» به خبرنگاران گفت:\" نیمار مشکلی برای بازی با کلمبیا ندارد. در حال حاضر زانوی پای راست و مصدومیت جزیی همسترینگ پای چپش تحت درمان است. ممکن است این مصدومیت باعث حضور کمرنگ‌نر نیمار در تمرینات تیم ملی برزیل شود ولی حضور وی را در بازی با کلمبیا به خطر نخواهد انداخت.\"

لوئیز فیلیپه اسکولاری، سرمربی سلسائو در پی پیروزی شاگردانش مقابل شیلی در مرحله یک‌هشتم نهایی جام بیستم که ستاره تیمش دچار مصدومیت شد، گفته بود:\" باید مصدومیت نیمار را مورد بررسی قرار دهیم و در فاصله چند روزه‌ای که تا بازی بعدی‌مان داریم ببینیم شرایط او چطور خواهد بود.\"

نیمار در بازی با شیلی 120 دقیقه بازی کرد و با وجود مصدومیتی که در پایان بازی داشت ضربه پنالتی حساسی را برای سلسائو به گل تبدیل کرد تا این تیم در ضربات پنالتی حریف سرسختش را با نتیجه 3 بر 2 شکست دهد.

     
آی اسپورت
2014-07-01 11:37:32
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر