فهرست
گزارش روز: پاسکاری در خیابان سئول
گزارش روز: پاسکاری در خیابان سئول

گزارش روز: پاسکاری در خیابان سئول

آی اسپورت - از آنجایی که ساختمان های وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال در خیابان سئول قرار دارد، محمود گودرزی و علی کفاشیان بدشان نمی آید که کارلوس کی روش را هر روز بین هم پاس دهند و توپ را به زمین همدیگر بیندازند.

خروجی اتفاقات چند روز اخیر نشان می دهد که وزیر ورزش و رئیس فدراسیون فوتبال درباره آینده کارلوس کی روش، کاملا با هم هماهنگ نیستند و می خواهند طرف مقابل را مسئول ماندن یا نماندن کارلوس کی روش در فوتبال ایران معرفی کنند.

بعد از بازگشت تیم ملی به ایران بود که وزیر ورزش در مصاحبه ای اعلام کرد، فدراسیون فوتبال در مورد ماندن کی روش تصمیم نهایی را خواهد گرفت و  مجموعه او نقشی در این ماجرا نخواهد داشت و  این در حالی بود که علی کفاشیان به خبرنگاران گفته بود قرار است وزارت ورزش برای تمدید قرارداد کی روش، به فدراسیون کمک مالی کند.

صحبتهای دیروز کفاشیان و گودرزی هم نشان می دهدکه آنها اصلا با همدیگر هماهنگ نیستند. در شرایطی که کفاشیان گفته فدراسیون در تلاش برای پایین آوردن قیمت کی روش است، وزیر ورزش مصاحبه کرده و مدعی شده که فدراسیون وضعیت اقتصادی خوبی دارد و می تواند دستمزد کی روش را پرداخت کند.

با این تفاسیر باید به کارلوس کی روش حق داد که برای ادامه همکاری با تیم ملی خواهان دریافت پیشنهاد کتبی باشد چون او هم متوجه این پاسکاری در خیابان سئول شده است.

     
آی اسپورت
2014-07-01 11:36:30
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر