فهرست
هیتسفلد: دیدار مقابل آرژانتین آخرین بازی سوئیس در جام جهانی نیست
هیتسفلد: دیدار مقابل آرژانتین آخرین بازی سوئیس در جام جهانی نیست

هیتسفلد: دیدار مقابل آرژانتین آخرین بازی سوئیس در جام جهانی نیست

آی اسپورت- اتمار هیتسفلد، سرمربی تیم ملی فوتبال سوئیس معتقد است که دیدار با آرژانتین در مرحله یک‌هشتم نهایی رقابت‌های جام‌جهانی آخرین باری نخواهد بود که او در این مسابقات روی نیمکت سرمربیگری می‌نشیند.

هیتسفلد که پس از جام‌جهانی از سمت خود کناره‌گیری می‌کند، در نشست خبری اعلام کرد که انتظار ندارد که رویارویی با آرژانتین در مرحله یک‌هشتم نهایی آخرین بازی‌ شاگردانش در جام‌جهانی باشد. سوئیس در اولین مسابقه خود با نتیجه دو بر یک مقابل اکوادور به پیروزی رسید و سپس پنج بر دو مغلوب فرانسه شد. این تیم با نتیجه سه بر صفر بر هندوراس غلیه کرد تا از گروه E جام‌جهانی به عنوان تیم دوم صعود کند. هیتسفلد با وجود شکست سنگین مقابل فرانسه اعلام کرد که شاگردانش در هر مسابقه پیشرفت کرده‌اند و برای اینکه گام دیگری رو به جلو بردارند، آماده هستند.

او به خبرنگاران گفت:\" با وجود گل‌هایی که مقابل فرانسه دریافت کردیم، سطح عملکرد خود را بهبود دادیم. شاید این باعث شد تا هشیارتر شویم. برای مثال مقابل هندوراس خودمان را رها کردیم و این تأییدی بود که در مسیر صحیحی قرار گرفته‌ایم و درست حرکت می‌کنیم. حالا موضوع این است که بار دیگر سطح عملکردمان را افزایش دهیم. اگر هر بازیکنی تلاش مضاعفی داشته باشد و یک عملکرد منسجم تیمی را به نمایش بگذاریم، می‌توانیم از بازی مقابل آرژانتین نیرو بگیریم. من مطمئن و خوش‌بین هستم که می‌توانیم موفق باشیم. مطمئنا در این رقابت ورزشی به دنبال پیشرفت هستم و با کادر فنی تیم ملی فوتبال سوئیس در خصوص مقصدمان در این مسابقات صحبت کرده‌ایم و مرحله یک‌چهارم نهایی را در برنامه خود در نظر گرفتیم بنابراین فکر نمی‌کنم این آخرین مسابقه من باشد.\"

او همچنین در مورد مهار مسی گفت:\" فکر می‌کنم هر دفاعی در مواجهه با مسی دچار مشکل می‌شود و این ما هستیم که باید مشکلات را حل کنیم. به بازیکنان و خط دفاعی تیمم اعتماد می‌کنم؛ نه تنها مدافعان که به کل تیم باید بازی خوبی را از خود به نمایش بگذارند و من خوش‌بین هستم.\"

     
آی اسپورت
2014-07-01 11:44:41
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر